Chalupa Majka

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chalupa Majka je ideálnym ubytovacím zariadením pre všetkých, ktorí hľadajú pokoj a súkromie v príjemnom prostredí neďaleko termálneho kúpaliska Podhájska.  
Ubytovanie ponúkame v osobitnej prednej časti domu, tiež v dvoch samostatných apartmánoch s vlastnými vchodmi v zadnej časti domu a napokon v útulnom záhradnom domčeku.
V osobitnej prednej časti domu sú hosťom k dispozícii tri izby – dve dvojlôžkové so spoločnou kúpeľňou a WC a jedna štvorlôžková s vlastnou kúpeľňou a WC. Na každej izbe sa nachádza televízor a bezplatné pripojenie na internet. Hostia ubytovaní v týchto izbách môžu využívať spoločnú plne vybavenú kuchynku s jedálenskou časťou a menšiu spoločenskú halu s posedením.
Apartmány v zadnej časti domu sú štvorlôžkové a nachádza sa v nich plne zariadená kuchyňa s jedálenským posedením, kúpeľňa s WC a podkrovná spálňa s televízorom. Oba apartmány majú k dispozícii terasu. V apartmánoch je bezplatné pripojenie na internet.
Záhradný domček pozostáva z jednej trojlôžkovej spálne s televízorom, kuchynskou časťou a kúpeľňou s WC. Pred domčekom sa nachádza samostatné vonkajšie posedenie so slnečníkom.
Ubytovaní hostia môžu využívať spoločný altánok s posedením a záhradným krbom. V krásne upravených exteriérových priestoroch sa nachádza záhradné jazierko s rybami.
Parkovanie je možné priamo pri objekte.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Nové Zámky (Nitriansky kraj)

GPS: 48,103743 18,346643

Kontakt

Adresa: Belecká 334/8, Podhájska, 941 48

Telefón: +421 903 303 386

Email: info@chalupamajka.sk

Web: http://www.chalupamajka.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chalupamajka.sk/index.php?menu=ubytovanie-apartmany

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,50 €

Max. počet osôb: 19

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné

Formát izieb: 2x2, 1x4, 2xAPT (1x4), 1xCH (1x3)

Počet spální: 6

Počet kuchýň: 4

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií