Apartmány a chatky Podhájska

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Apartmány a chatky sú situované v tichom prostredí, na okraji obce Podhájska, pri lese v blízkosti termálneho kúpaliska Podhájska. Kúpalisko je od nás vzdialené asi 15 minút chôdze. Ponúkame ubytovanie v apartmánovom dome a v 5 samostatných chatkách.

1.Apartmány
Ubytovanie v dvoch dvojlôžkových a dvoch trojlôžkových apartmánoch v apartmánovom dome. Apartmány majú vlastnú kúpeľňu s WC a sprchovým kútom, televízorom a posedením. Možnosť WiFi pripojenia na vysoko-rýchlostný internet zdarma. V domčeku je pre tieto apartmány spoločná kuchynka s plynovým varičom a elektrickou trúbou, veľká chladnička s mrazničkou, mikrovlnka a rýchlovarná kanvica. V areáli objektu je vonkajšie posedenie, ohnisko, gril, pieskovisko a hojdačky pre deti. Pre všetky objekty je tu spoločný ping-pongový stôl.

2.Chatky
Ubytovanie v chatkách s vlastnou kúpeľňou s WC a sprchovým kútom, TV a posedením. Kuchynský kút s chladničkou, elektrickou dvojplatničkou, varnou kanvicou a príslušenstvom. Možnosť WiFi pripojenia na vysoko-rýchlostný internet zdarma. Pri chatkách je vonkajšie posedenie, ohnisko, gril, pieskovisko a hojdačky pre deti i spoločný ping-pongový stôl s vybavením.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Nové Zámky (Nitriansky kraj)

GPS: 48,102093 18,351872

Kontakt

Adresa: Lesná 474, Podhájska, 941 48

Telefón: +421 948 019 776

Email: erikslama@centrum.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 5,50 €

Max. počet osôb: 30

Vybavenie: Fitness, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 2xAPT (1x2), 2xAPT (1x3), 1xCH (1x3), 3xCH (1x4), 1xCH (1x5)

Počet spální: 9

Počet kuchýň: 6

Počet kúpeľní: 9

Počet WC: 9

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií