Penzión Korzo

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Náš penzión Vám ponúka ubytovanie v Štúrove - príjemnom malom mestečku na juhovýchodnom cípe západného Slovenska pri hraniciach s Maďarskom, kde rieka Dunaj opúšťa slovenské územie. Štúrovo je známe predovšetkým svojim termálnym kúpaliskom Vadaš - obľúbeným miestom turistov aj zo zahraničia. Náš penzión sa nachádza asi na 5 minút pomalej chôdze od neho.
V penzióne sa nachádzajú dve 3-posteľové a štyri 4-posteľové izby, a tiež jeden 4-posteľový apartmán s možnosťou prístelky. Všetky izby sú vybavené televízorom, vlastným sociálnym zariadením (WC, sprchový kút,  umývadlo) a kuchynským pultom s chladničkou a mikrovlnkou. 4-posteľové izby sú i s klimatizáciou (za príplatok). V apartmáne sa nachádza vlastné sociálne zariadenie (WC, sprchový kút, umývadlo), kuchynská časť s elektrickým sporákom, chladničkou a mikrovlnkou, a tiež jedálenská a spoločenská časť. Spoločenská a jedálenská časť sú vybavené TV a krbom. V apartmáne je aj malá špajza. V objekte je horná spoločenská terasa a dolná terasa s kompletnou kuchynskou linkou (sú k dispozícii 2 prenosné grily a okrem toho 1 vonkajší záhradný).
V ubytovacom areáli Vás  čaká príjemná oáza zelene. Priamo z dvora penziónu vstupujete na pešiu zónu - korzo, čo určite oceníte pri večerných prechádzkach, alebo návšteve reštaurácie a pod.  
Pre využitie voľného času máte veľa možností. Priestranný dvor, stolný tenis, detské ihrisko, altánok, gril, krb sú pre vás pripravené v priestoroch penziónu. Mimo neho je mnoho príležitostí na oddych priamo v areáli kúpaliska, alebo v bližšom aj širšom okolí mesta (o. i. vodácke športy, cykloturistika, rybárčenie, jazdenie na koni atď.).

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Nové Zámky (Nitriansky kraj)

GPS: 47,798587 18,722182

Kontakt

Adresa: Hlavná 19, Štúrovo, 943 01

Telefón: +421 908 133 666

Email: korzo.penzion@gmail.com

Web: http://www.penzionsturovo.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionsturovo.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,50 €

Max. počet osôb: 27

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x3, 4x4, 1xAPT (1x4), +1

Počet spální: 7

Počet kuchýň: 7

Počet kúpeľní: 7

Počet WC: 7

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií