Ubytovanie Andrejka - Monika

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Poskytujeme celoročné ubytovanie v obci Podhájska, v blízkosti termálneho kúpaliska. Všetky ubytovacie apartmány sú po komplexnej rekonštrukcií s nadštandardnou výbavou, situované v tichom prostredí mimo hlavných ciest.
Termálne kúpalisko v Podhájskej je svetoznáme vďaka unikátnemu zloženiu termálnej vody, ktoré je porovnateľné s vodou z Mŕtveho mora. Je otvorené celoročne. Liečivé účinky vody z Podhájskej sa prejavujú u ľudí s problémami pohybového ústrojenstva, u ľudí s problémami dýchacích ciest a s kožnými problémami.
Ubytovanie Andrejka II sa nachádza na Hlbokej ulici č.d. 264, v centre Podhájskej, 10 minút peši od termálneho kúpaliska, v blízkosti potravín a letného kina. Izby sú 2-4 lôžkové so samostatným sociálnym zariadením a kuchynským kútom. V izbách sa nachádza chladnička, TV (káblová televízia). V zimných mesiacoch je zabezpečené ústredné kúrenie. V objekte je zabezpečené bezdrôtové pripojenie na Internet. Návštevníci majú možnosť posedenia a grilovania na terase. Za domom sa rozprestiera veľká trávnatá plocha vhodná pre detské hry. Parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore.
Ubytovanie Monika sa nachádza na Hlbokej ulici č.d. 256, v blízkosti zariadenia Andrejka II. Izby sú taktiež 2-4 lôžkové so samostatným sociálnym zariadením, kuchynským kútom, televíziou a chladničkou. V objekte je zabezpečené bezdrôtové pripojenie na Internet. Návštevníci majú možnosť posedenia a grilovania na terase. Parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Nové Zámky (Nitriansky kraj)

GPS: 48,1079 18,339112

Kontakt

Adresa: Hlboká 264, Podhájska, 941 48

Telefón: +421 911 646 344

Email: info@hotelpodhajska.sk

Web: http://www.hotelpodhajska.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hotelpodhajska.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií