Ubytovňa

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovanie v horskom prostredí obce Beňatina

Ubytovanie Beňatina je situované v krásnom horskom prostredí obce Beňatina. Ubytovanie s celkovou kapacitou 16 osôb Vás ubytuje celoročne, je rozdelené na dve časti.

Časť A: apartmán na prvom poschodí s celkovou kapacitou pre 8 osôb. K dispozícii sú dve trojlôžkové izby, v jednej je manželská posteľ a samostatné lôžko a v druhej sú tri samostatné lôžka. V tejto izbe je možnosť sledovať televíziu. Súčasťou apartmánu je aj kompletne vybavená kuchyňa s elektrickou dvojplatničkou, chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, jedálenským stolom, stoličkami a dvomi posteľami ako aj kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou.

Časť B: na prízemí objektu je priestranná izba, v ktorej sa nachádza 8 lôžok, stoly so stoličkami a rohová pohovka. Televízor je na prízemí v oddychovej miestnosti, kde sú dve sedačky a konferenčný stolík. Zároveň sa tu nachádza aj kompletne vybavená kuchyňa, elektrická dvojplatnička, chladnička, mikrovlnná rúra, varná kanvica a umývačka riadu. Stolovanie je možné v kuchyni alebo vo vedľajšej jedálni. K dispozícii sú dve kúpeľne a tri toalety.

Na pristerannej chodbe je možnosť si zahrať stolný tenis. V prípade záujmu si viete posedieť v záhrade a detičky sa zahrajú na detskom ihrisku s preliezkami a šmykľavkou. K dispozícii je aj záhradný gril. V prípade záujmu väčšej skupiny je možné si prenajať celý objekt po dohode. Pre rodiny s malými deťmi je k dispozícii aj detská postieľka. Pre hostí je pripravené aj bezplatné internetové pripojenie a parkovanie pri objekte.

Apartmán Beňatina sa nachádza na východnom Slovensku, v oblasti Zemplína. V blízkosti sa nachádza pekné Beňatinské jazero, ktoré určite stojí za návštevu. Taktiež Vám odporúčame navštíviť drevený gréckokatolícky kostol, Morské oko alebo Sninský kameň. V lete sa okúpete na kúpalisku v meste Sobrance.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

GPS: 48,8093047062092 22,3273479939053

Kontakt

Email: ubytovanie@benatina.eu

Web: http://www.benatina.eu

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií