Autor fotografie : Thermalpark Šírava
  • Thermalpark Šírava
  • Thermalpark Šírava
  • Thermalpark Šírava
Zobraziť na veľkej mape

Thermalpark Šírava

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

V krásnom prostredí na brehoch Zemplínskej Šíravy vyrástol v rokoch 2012 – 2014 rekreačný areál Thermalpark Šírava. Tunajší vodný svet s nádherným výhľadom na druhú najväčšiu vodnú nádrž na Slovensku ponúka návštevníkom zábavu i oddych v niekoľkých vonkajších a vnútorných antikorových bazénoch špičkovej kvality, z ktorých jeden je napustený liečivou termálnou vodou a viaceré ďalšie sú vybavené rozličnými vodnými atrakciami.
Vo vonkajších priestoroch aquaparku na návštevníkov čaká sedací bazén s masážnymi tryskami a geotermálnou vodou temer rovnakého zloženia ako voda neďalekých Sobraneckých kúpeľov. K dispozícii je i vonkajší oddychový bazén a vonkajší masážny bazén so zabudovanou hydromasážou chrbta a rúrkovým ležadlom so vzduchovou masážou.
V celoročne prístupnej bazénovej hale sa nachádza vnútorný relaxačný a vnútorný masážny bazén, oba s najrôznejšími masážnymi prvkami, taktiež vnútorný športový bazén so simuláciou morského vlnenia a dnovou perličkovou masážou a napokon vnútorný detský bazén plný rozličných detských zábavných prvkov.
Okrem bazénov čakajú na návštevníkov aj atrakcie ako vodné šmýkačky, divoká rieka či hojdací záliv. hermalpark v lete prevádzkuje i pláž pri priľahlom brehu Zemplínskej Šíravy.
Milovníci wellness si prídu na svoje v príjemne zariadenom Wellness centre so širokou ponukou sáun a ďalších procedúr.
Možnosti občerstvenia a stravovania sú, samozrejme, k dispozícii priamo v areáli Thermalparku.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Michalovce (Košický kraj)

GPS: 48,801776 22,003128

Kontakt

Adresa: Kaluža 780, Kaluža, 072 36

Telefón: +421 56 285 20 20 +421 56 285 20 21

Email: info@thermalparksirava.sk

Web: https://www.thermalsirava.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: https://www.thermalsirava.sk/

Vstupné: https://www.thermalsirava.sk/thermalpark-a-wellness/thermalpark/cennik-thermalpark

Zdroj

https://www.thermalsirava.sk/
 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií