Penzión Poloniny

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ak hľadáte príjemné ubytovanie v krásnom prostredí Polonín, práve ste našli. Penzión Poloniny situovaný v obci Ulič je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, skupiny priateľov či turistov.
V lete je v oblasti mnoho možností pešej turistiky a cykloturistiky, v zime sa môžete vyblázniť na lyžiarskom svahu prevádzkovanom obcou Ulič. Milovníci kultúrnych pamiatok si celoročne prídu na svoje pri prehliadke vzácnych drevených kostolíkov, ktoré sa nachádzajú v okolitých dedinách. Priamo v Uliči je zriadená unikátna Galéria miniatúr drevených kostolíkov.
Penzión Poloniny má celkovú kapacitu 20 osôb. Nachádza sa tu 6 izieb s dvomi až tromi lôžkami. Na každej izbe je televízor a bezplatné pripojenie na internet (WiFi). Niektoré izby majú i vlastnú kúpeľňu s WC a jednu alebo viac prísteliek.
Stravovanie je zabezpečené v príjemnej reštaurácii so širokou ponukou chutných jedál. Návštevníci si môžu posedieť na terase či v salóniku. Všetkým záujemcom je k dispozícii prenosný gril. V penzióne si možno zahrať i stolný tenis. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Snina (Prešovský kraj)

GPS: 48,963918 22,418596

Kontakt

Adresa: Ulič 54, Ulič, 067 67

Telefón: +421 915 317 172

Email: svetlana.chomova@centrum.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 20

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x2+1, 1x2+3, 3x3

Počet spální: 6

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií