Ubytovanie U Aranky

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovanie U Aranky je situované v malebnej obci Malé Trakany na slovensko – maďarsko – ukrajinskom pomedzí. Objekt je zariadený v pôsobivom vidieckom štýle, avšak s prihliadnutím na všetky požiadavky moderného človeka.
Ubytovanie ponúkame v dvoch 4-lôžkových spálňach, z ktorých každá má i vlastné sociálne zariadenie. V objekte sa nachádza plne zariadená spoločná kuchyňa s televízorom. V celom dome je bezdrôtové pripojenie na internet. Návštevníkom je k dispozícii veľká záhrada, v ktorej sa nachádza altánok s posedením a tradičnou pecou. V prípade záujmu zabezpečíme hosťom raňajky alebo aj ďalšie stravovanie.
Ubytovanie U Aranky je ideálne pre ľudí, ktorí majú po krk ruchu veľkomesta a chcú si oddýchnuť v čistej prírode bez davov turistov. Táto lokalita je skvelá pre bicykle, na ktorých môžete vyraziť k Soľnému domu vo Veľkých Trakanoch či ku kaštieľu v Bieli – obe stavby sú zrekonštruované a sprievodcovia v nich vám ponúknu pohľad na to, ako sa v tomto regióne žilo v minulosti. Na výlet sa dá ísť aj ku kláštoru v Lelesi, lanovému mostu v Boťanoch či na nádhernú piesočnatú pláž pri Tise. Na pešiu turistiku je vhodný výlet na Tarbucku a do Tajby. Za návštevu stoja aj vínne horešské pivnice. Okrem krás okolitej prírody, ktorá je skutočne jedinečná, na tomto mieste dostanete aj neúrekom pohostinnosti od domácej pani. A budete sa na toto miesto s radosťou v srdci vracať.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Trebišov (Košický kraj)

GPS: 48,39898 22,105196

Kontakt

Adresa: Malé Trakany 169, Malé Trakany, 076 42

Telefón: +421 907 323 593

Email: zlatica.kondasova@gmail.com

Web: http://www.aranka.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.aranka.sk/sk/index.php/ubytovanie

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 8

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Internet

Formát izieb: 2x4

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií