Penzión Neptún

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Neptún je situovaný v krásnom prostredí rekreačného strediska Hôrka pri Zemplínskej Šírave. Ticho a súkromie, veľké trávnaté plochy, štrková pláž a bezpečný vstup do vody, to všetko uvítajú rodiny s deťmi, ale nielen ony.
Hostia sa u náš môžu ubytovať v štyroch samostatných apartmánoch s vlastnými vchodmi. V každom apartmáne sa nachádza dvojlôžková spálňa, obývacia izba s televízorom a možnosťou dvoch prísteliek, plne vybavený kuchynský kút so sporákom, dvojplatničkou, chladničkou a rýchlovarnou kanvicou a tiež kúpeľňa s WC. V objekte je bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi).
Návštevníkom penziónu sú k dispozícii tenisové kurty, detské ihriská s pieskoviskom, hojdačkami, preliezačkami a šmýkačkami. Samozrejmosťou je vonkajšie posedenie s možnosťou opekania a grilovania vo vonkajšom krbe, na grile či otvorenom ohnisku.
Na Zemplínskej Šírave vzdialenej len asi 50 m od objektu si prídu na svoje plavci, milovníci vodných hier a relaxu, ale i rybári. V rekreačnom stredisku Hôrka sa nachádzajú reštaurácie, diskotéka, hippocentrum, požičovňa vodných bicyklov či výletné lode. V okolí sú i ďalšie možnosti aktívneho oddychu – asi 4 km od ubytovania sa napríklad nachádza zrúcanina Vinianskeho hradu a tiež nádhernou prírodou obklopené Vinianske jazero.
Tak neváhajte a zavítajte k nám.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Michalovce (Košický kraj)

GPS: 48,794171 21,970405

Kontakt

Adresa: Rekreačné stredisko Hôrka, Vinné, 071 01

Telefón: +421 917 245 917

Email: ada.sivakova@gmail.com

Web: http://www.penzionneptun.eu/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionneptun.eu/index.php/info

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 16

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4xAPT (1x2, +2)

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 4

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií