Penzión Šport

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Srdečne Vás vítame v novootvorenom penzióne ŠPORT v Bardejove. Penzión je situovaný v lesoparku v zóne športu a oddychu pod Vinbargom pri rieke Topľa, v blízkosti centra mesta a je veľmi dobre prístupný. V susedstve sa nachádzajú tenisové kurty s celoročnou prevádzkou. Asi 5 minút chôdze sa ďalej nachádzajú: zimný štadión, chodník na in-line korčuľovanie, detské dopravné ihrisko, tanečná škola, futbalový štadión, otvorené kúpalisko a športová hala. V dosahu 15 minút chôdze sa nachádzajú: historické jadro mesta s množstvom múzeí, pamiatok, reštaurácií, diskoték, železničná a autobusová stanica, obchodné domy. Bardejovské kúpele sú vzdialené 6 km od penziónu a lyžiarsky vlek Regetovka 16 km.
V penzióne Vám ponúkame pohodlné a cenovo veľmi výhodné ubytovanie s kapacitou 60 lôžok. Izby sú dvoj a štvorlôžkové so štandardným vybavením. Na každej izbe sa nachádza rádiobudík, satelitný televízor, bezplatné pripojenie na internet (WiFi), a tiež vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s WC). Parkovanie je bezplatné, priamo pri objekte.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Bardejov (Prešovský kraj)

GPS: 49,299387 21,271014

Kontakt

Adresa: Kutuzovova 34, Bardejov, 085 01

Telefón: +421 903 635 294

Email: hotelsportbardejov@gmail.com

Web: http://www.penzionsportbardejov.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionsportbardejov.sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,50 €

Max. počet osôb: 60

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií