Resort Levočská Dolina

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Rekreačné stredisko Resort Levočská Dolina ponúka mnoho možností aktívneho oddychu tak v zime, ako aj v lete.
V zime je v prevádzke lyžiarsky areál so 4 zjazdovkami a 4 lyžiarskymi vlekmi. Zjazdové trate sú dlhé 270 - 1130 m a majú rôzne obťažnosti (dve sú ľahké, jedna je stredne ťažká a jedna ťažká), vďaka čomu si tu užijú všetky kategórie lyžiarov. Trate sú zasnežované technickým snehom. Vďaka umelému osvetleniu je v stredisku možné aj večerné lyžovanie. Priaznivci bežeckého lyžovania ocenia 10 km udržiavaných bežeckých tratí. K samozrejmým službám lyžiarskeho strediska patrí požičovňa lyžiarskych potrieb, skiservis a lyžiarska škola a škôlka.
V lete je v stredisku k dispozícii prvé biokúpalisko na Spiši využívajúce technológiu samočistenia vody rastlinami a riasami. Voda je bez akýchkoľvek chemických látok, zároveň je kvalitná a zdravotne nezávadná. Kúpací bazén je rozdelený na tri sekcie s odlišnou hĺbkou – pre deti, začiatočníkov i dospelých. V areáli kúpaliska sa nachádzajú trávnaté plochy, samozrejmosťou sú sociálne zariadenia.
V stredisku je i možnosť rybolovu, tiež wellness a ďalšie služby.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Levoča (Prešovský kraj)

GPS: 49,067895 20,609521

Kontakt

Adresa: Levočská Dolina 3406/61, Levoča, 054 01

Telefón: +421 911 789 636

Email: info@levocskadolina.sk

Web: http://www.skicentrelevoca.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.skicentrelevoca.sk/

Vstupné: http://www.levocskadolina.sk/cennik

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií