Ubytovanie u gazdu

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovanie u gazdu je situované na okraji historického podtatranského mesta Kežmarok a ponúka Vám netradičný pobyt na súkromí plný zaujímavých zážitkov.
Ubytovanie poskytujeme v domčeku, ktorý je prístavbou k rodinnému domu majiteľa. Domček má samostatný vchod, dvor je však spoločný. Na prízemí domčeka sa nachádza kompletne vybavená kuchyňa s mikrovlnnou rúrou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a dvojplatničkou, jedálenský kút a posedenie s televízorom. Sedačka sa v prípade väčšieho počtu hostí dá použiť aj ako prístelka pre dve osoby. Taktiež sa tu nachádza kúpelňa so sprchovým kútom a toaletou. Na poschodí sú dve samostatné izby - jedna 1-lôžková a jedna 5-lôžková. Súčasťou poschodia je aj samostatné WC s umývadlom. Posteľné prádlo, uteráky a utierky sú samozrejmou súčasťou vybavenia nášho domčeka.
Ubytovaní hostia si môžu posedieť v drevenom altánku s výhľadom na Vysoké a Belianske Tatry. Je tu i možnosť grilovania či varenia kotlíkového gulášu. K dispozícií sú palice na opekanie, mriežka na grilovanie a samozrejme kotlík. Drevo nachystáme.
Pre deti je prichystaná trampolína, pieskovisko a detský drevený domček so šmýkačou. Vaše deti sú v bezpečí plotom ohraničeného dvora s udržiavaným trávnatým porastom. V prípade priaznivého počasia je možnosť kúpania sa v nafukovacom bazéniku. Keďže sa venujeme chovu domácich zvierat, detičky majú príležitosť spoznávať dennú starostlivosť o kozičky, ovečky, zajačiky, sliepky, morky, husy... Môžu si vyskúšať dojenie kôz, alebo vidieť spracovanie mlieka a byť pri výrobe syrov.
Parkovanie je možné priamo vo dvore objektu.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Kežmarok (Prešovský kraj)

GPS: 49,146633 20,423905

Kontakt

Adresa: Poľná 2368/77, Kežmarok, 060 01

Telefón: +421 905 495 244

Email: info@ubytovanieugazdu.sk

Web: http://www.ubytovanieugazdu.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.ubytovanieugazdu.sk/ubytovanie-tatry-detail

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 15,00 €

Max. počet osôb: 8

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1x1, 1x5, +2

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií