Privát Janka

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Vitajte,
rozhodli ste sa stráviť dovolenku na Slovensku v okolí Vysokých Tatier alebo Slovenského raja a neviete nájsť kvalitné ubytovanie? Tak práve teraz ste to správne miesto na oddych a relax našli - "Privát Janka".
Nachádza sa na okraji obce Tvarožná, ktorá je vzdialená 9 km od mesta Kežmarok a 5 km od terálneho kúpaliska Vŕbov. Prírodné krásy Vysokých Tatier (18 km) a Slovenského raja (23 km) sú bez pochýb ideálnym miestom pre Vašu dovolenku.
"Privát Janka" je samostatne stojaci dom, ktorý sa nachádza na súkromnom pozemku s rozlohou 10 000 m2. Toto miesto je ako stvorené na odpočinok, kde ranný spánok preruší len vtáčí spev či žblnkot tečúcej vody. Hostia si svoj voľný čas po celodenných túrach, návštevách historických pamiatok či kúpalísk, môžu spríjemniť posedením v záhrade pri jazierku, z ktorého si môžu opiecť na grile vylovených pstruhov, posedieť v záhradnom altánku alebo na terase s malým občerstvením. Tí, ktorí majú energie nazvyš, môžu ju využiť pri športových aktivitách. Cykloturistika, bedminton, minifutbal, šípky, či rôzne loptové hry a samozrejme nezabudli sme ani na najmenších. Tí majú k dispozícii športové ihrisko s rôznymi atrakciami (preliezačky, hojdačky). Súčasťou záhrady je aj viacúčelové ihrisko s umelým trávnikom. V objekte sa nachádza aj veľké parkovisko. V okolí sa nachádzajú ihličnaté lesy, v ktorých sa vyskytuje tatranská zver a sú bohaté na lesné plody. Z lesov je krásny výhľad na okolitú prírodu. Našim hosťom ponúkame kvalitné ubytovanie vrátane služieb za výhodné ceny.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Kežmarok (Prešovský kraj)

GPS: 49,09013 20,47874

Kontakt

Adresa: Tvarožná 200, Tvarožná, 059 71

Telefón: +421 905 149 617

Email: jan.horoba@gmail.com

Web: http://www.privatjanka.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://privatjanka.sk/sk/cennik.htm

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 11,00 €

Max. počet osôb: 16

Vybavenie: Fitness, Detské ihrisko, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 3x2+1, 1xAPT (1x2+1), 1xAPT (1x3+1)

Počet spální: 5

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií