Chalupa Helena

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovanie sa nachádza v zrekonštruovanom dedinskom dome s troma izbami (v každej sa nachádza 1 manželská posteľ), 2 kúpeľňami s WC a sprchovými kútmi a obytnou halou s kuchynským a jedálenským kútom. Kuchynský kút je plne vybavený na prípravu jednoduchých jedál (dvojplatnička, chladnička s malou mrazničkou, varná kanvica, hrnce, panvica, kuchynské náradie, príbory, pákový kávovar na espresso). V celom objekte je dostupné wi-fi pripojenie na internet. Prístelky sú riešené rozkladacím gaučom v obytnej hale a vysúvacím matracom v jednej z izieb.

Dom je situovaný v centre dediny Poráč. Prístup autom je možný celoročne s 3 parkovacími miestami na pozemku chalupy alebo viac-menej neobmedzeným parkovaním na verejnom parkovisku obce priamo pred chalupou. Celé ubytovanie sa nachádza na poschodí domu. Prízemie tvoria naše súkromné ubytovacie priestory, v objekte ale nikto nebýva a počas vášho pobytu sú tieto priestory vždy prázdne.

Príjemne si oddýchnuť môžete v záhradnej časti s prístreškom – Šmikňou, kde je pripravené sedenie so záhradným krbom s možnosťou grilovania. Súčasťou Šmikne je miniskanzen s vystavenými exemplármi domáceho, poľnohospodárskeho a kováčskeho náradia typického pre dedinu Poráč alebo región Spiš.

Prístrešok má kapacitu ca. 10 osôb, je v ňom zavedená pitná voda a elektrický prúd. Pred prístreškom si môžete pripraviť chutný guláš, radi poskytneme kotol so stojanom. V záhrade a sade rastú rôzne druhy ovocia a byliniek, ponúknite sa. Na úschovu lyží, sánok a bicyklov môžete využiť priestory drevárne, umiestnenej za chalupou.

Ponúkame možnosť self check-in, nemusíte si teda robiť starosti s časom príchodu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

GPS: 48,883658025812 20,7219193037599

Kontakt

Email: ubytovanie@chalupahelena.sk

Web: http://www.chalupahelena.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 5,55 €

Max. počet osôb: 9

Vybavenie: Kuchynka, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x2, 1x2+1, +2

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

Cenník

Obdobie Dátum Cena/osoba Cena/objekt Cena/prístelka Poznámka
Celoročne 90,00 € 1 noc
Celoročne 170,00 € 2 noci
Celoročne 230,00 € 3 noci
Celoročne 280,00 € 4 noci
Celoročne 60,00 € 5 a viac nocí, cena za noc
Silvester 31.12 280,00 € min. 3 noci + 50 €
Veľká noc aj Vianoce; podľa počtu nocí + 70 €
 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií