Chata Zlatka

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Zlatka leží v lone panenskej prírody v osade Letanovský Mlyn, ktorá je súčasťou jednej z najkrajších a najnavštevovanejších oblastí Slovenského raja – Prielomu Hornádu. Len 50 metrov od chaty vedú obľúbené turistické chodníky, okrem náučného chodníka Prielomom Hornádu sú to napríklad chodníky na Kláštorisko, Tomášovský výhľad, na Podlesok, do Čingova a ďalšie.
Chata Zlatka má celkovú kapacitu 9 lôžok. V podkroví sa nachádzajú dve spálne, jedna priechodná 3-lôžková s možnosťou prístelky a jedna nepriechodná dvojlôžková, taktiež s možnosťou prístelky. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť so sporákom na drevo, v ktorej sú návštevníkom k dispozícií 2 lôžka. Okrem toho na prízemí nájdeme kuchynku s plynovou dvojplatničkou a kúpeľňu so sprchovým kútom a WC. V chate je iba úžitková voda, pitnú vodu si možno nabrať v studničke vzdialenej od ubytovania približne 300 metrov. V chate je elektrina, ktorú zabezpečuje solárny panel. Elektrina postačuje na osvetlenie, nabíjanie mobilných telefónov a fotoaparátov. Pred chatou sa nachádza posedenie, ohnisko na opekanie a hojdacia sieť. Parkovať možno priamo pri chate, alebo i v obci Letanovce.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Spišská Nová Ves (Košický kraj)

GPS: 48,95403 20,4402

Kontakt

Adresa: Letanovský Mlyn, Letanovce, 053 13

Telefón: +421 902 331 135

Email: jan.olejnik@mail.t-com.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 6,70 €

Max. počet osôb: 9

Vybavenie: Kuchynka, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2, 1x2+1, 1x3+1

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií