Ubytovanie Štefan Pacák

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovanie Štefan Pacák sa nachádza na okraji Spišskej Novej Vsi, neďaleko ZOO. Zariadenie je zrekonštruované, čisté, útulné. Ponúka ubytovanie najmä dlhodobého, ale aj krátkodobého charakteru, a to za bezkonkurenčné ceny. K dispozícii sú dvojlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou a WC a tiež apartmány s vlastnou plne zariadenou kuchynkou a kúpeľňou s WC. Izby aj apartmány sú vybavené televízorom. Hostia môžu využívať i kongresovú miestnosť s kapacitou až 50 ľudí. Parkovanie je možné priamo pred objektom.
Okolie ubytovania poskytuje širokú paletu možností, ako plnohodnotne využiť voľný čas. Okrem spomenutej ZOO môžete v Spišskej Novej Vsi obdivovať mnoho nádherných historických pamiatok, múzeí a galérií. Z ďalších blízkych atrakcií Spiša možno spomenúť Spišský hrad, kaštieľ a letohrádok v Markušovciach, historické mesto Levoču či nádherné prírodné lokality, napríklad Slovenský raj.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Spišská Nová Ves (Košický kraj)

GPS: 48,929974 20,577633

Kontakt

Adresa: Tepličská cesta 13, Spišská Nová Ves, 052 01

Telefón: +421 904 645 611, +421 903 239 804

Email: stefan@pacak.sk

Web: http://www.pacak.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 15

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné

Počet spální: 6

Počet kúpeľní: 6

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií