Autor fotografie : Juraj Bondora, 0948 166 114
  • Plavby loďami po Dunaji 2 - Juraj Bondora
  • Plavby loďami 3 - Daniela Tomášiková
  • Plavby loďami 4 - Daniela Tomášiková
  • Plavby loďami 5 - Daniela Tomášiková
  • Plavby loďami 6 - Daniela Tomášiková
  • Plavby loďami 7 - Daniela Tomášiková
Zobraziť na veľkej mape

Plavby loďami po Dunaji (Bratislava)

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Dunaj, najväčšia rieka pretekajúca územím Slovenska, poskytuje široké možnosti turistického a rekreačného využitia. Jednou z nich je i plavba loďou. Spoločnosť Slovenská plavba a prístavy – lodná osobná doprava, a.s. prevádzkujúca Osobný prístav na dunajskom nábreží v Bratislave ponúka viacero možností plavby, napríklad vyhliadkové plavby v Bratislave a okolí (okruhy Bratislava – Devín s možnosťou návštevy hradu Devín, Bratislava – Čunovo s možnosťou návštevy Danubiana Meulensteen Art  Museum, Bratislavský okruh s peknými výhľadmi na mesto), taktiež plavby rýchloloďami medzi Bratislavou a Viedňou s možnosťou skombinovať takúto plavbu s návštevou viedenských múzeí, v ktorých po preukázaní sa lodným cestovným lístkom dostane návštevník zľavu. Záujemcovia majú taktiež možnosť objednať si chartrovú plavbu či si prenajať reštauračnú loď vhodnú na usporiadanie firemnej akcie, rodinnej oslavy a rôznych ďalších eventov. Počas letnej sezóny usporadúva spoločnosť rozličné zaujímavé akcie, napríklad plavby pre rodiny s deťmi či večerné hudobné plavby. Všetky lode odchádzajú z Osobného prístavu, ktorý sa nachádza medzi Mostom SNP a Starým mostom v Bratislave. Na vyhliadkových lodiach i rýchlolodiach sa nachádza bufet, návštevníci majú možnosť využiť i rôzne služby na objednávku, napríklad sprievod s odborným výkladom.

(POZNÁMKA: Kompletnú ponuku plavieb, ako i všetky ďalšie potrebné informácie možno nájsť na oficiálnej stránke http://www.lod.sk .)

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Bratislava (Bratislavský kraj)

GPS: 48,13987 17,112868

Kontakt

Adresa: Fajnorovo nábrežie 2, Bratislava, 811 02

Telefón: +421 2 529 32 226

Email: travel@lod.sk

Web: http://www.lod.sk

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.lod.sk

Vstupné: http://www.lod.sk

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií