Chata Devín

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Devín sa nachádza v príjemnom prostredí chatovej osady na okraji bratislavskej mestskej časti Devín. Okolie chaty poskytuje veľa možností rekreačného využitia. Nachádza sa tu mnoho turistických a cykloturistických chodníkov, ktorými sa možno dostať na Devínsku Kobylu, vrch Sandberg či hrad Devín. V neďalekom centre Bratislavy môžu záujemcovia navštíviť Bratislavský hrad, a tiež veľké množstvo múzeí, galérií a historických pamiatok.
Chata Devín poskytuje celoročne komfortné ubytovanie pre 5 - 9 osôb. Nachádzajú sa tu dve spálne – jedna dvojlôžková a jedna trojlôžková. Hosťom je k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom, satelitným televízorom, DVD prehrávačom, Hi-Fi súpravou a dvomi rozkladacími sedačkami, na ktorých môžu v prípade záujmu prespať ďalší štyria ľudia. V chate sa nachádza tiež kuchyňa s kompletným vybavením (elektrická dvojplatnička, chladnička, mikrovlnka, teplovzdušná rúra, rýchlovarná kanvica) a jedálenskou časťou, kúpeľňa s WC a samostatné WC. Hosťom je k dispozícii krytá i nekrytá terasa.
K chate vedie v poslednom úseku trasy iba nespevnená lesná cesta, niektoré autá môžu mať preto problém dostať sa priamo k objektu. Tieto vozidlá môžu zaparkovať cca 200 m od chaty. V zime sú pre zdolanie tohto posledného úseku trasy potrebné snehové reťaze.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Bratislava (Bratislavský kraj)

GPS: 48,177414 16,992347

Kontakt

Adresa: Štítová ulica, Bratislava - Devín, 841 10

Telefón: +421 905 427 817

Email: muranska@pobox.sk

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: ORIENTAČNÁ OBSADENOSŤ: Pozri záver fotogalérie.

Cenník: 5 osôb/noc – 50e
Prístelka/noc – 10e
Domáce zviera/noc – 2,5e
Ubytovanie Silvester – cena dohodou
Rekreačný poplatok – 1,65e osoba/deň
Vratná kaucia – 35e

Minimálny počet ubytovaných – 5 osôb
Minimálny počet nocí – 2 noci

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 9

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko

Min. počet osôb na noc: 5

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1x2, 1x3, +4

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií