Gino Paradise Bešeňová

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Gino Paradise Bešeňová, jeden z najväčších a najnavštevovanejších aquaparkov na Slovensku, je situovaný v nádhernom prostredí Liptova, na okraji kúpeľnej obce Bešeňová, asi 12 km od Ružomberka.
Vodný raj Gino Paradise je vybudovaný na báze horúcich prameňov termálnych vôd, ktoré vyvierajú z hĺbky 1987 metrov. Blahodarne pôsobia na pohybové a dýchacie ústrojenstvo, majú priaznivé kozmetické účinky a vďaka prvku lítium pozitívne vplývajú aj na psychiku človeka.
V areáli Vodného raja sa nachádza 8 vonkajších bazénov s geotermálnou vodou s teplotou 26 – 39°C (2 plavecké, 5 relaxačných s rôznymi vodnými atrakciami, 1 neplavecký dopadový) a tiež 3 vonkajšie tobogany. Mimo zimnej sezóny je v prevádzke i 5 bazénov s čírou ohrievanou vodou (1 olympijský plavecký, 1 relaxačný s vodnými atrakciami, 1 detský, 1 neplavecký dopadový, do ktorého vyúsťujú 2 tobogany a trojdráhová šmýkačka a napokon bazén „divoká rieka“ s umelým prúdením vody). Vo vnútornej bazénovej hale nájdete relaxačné bazény s priezračnou ohrievanou vodou a vodnými atrakciami a tiež vnútorný tobogan a dve vírivky.
K najväčším lákadlám aquaparku patrí zábavno-adrenalínová zóna, v ktorej si môžete užiť 30 m vysokú toboganovú vežu s panoramatickou vyhliadkou a so 6 toboganmi, s celkovou dĺžkou viac ako 1 km, vrátane najdlhšieho toboganu na Slovensku. Jedinečný zážitok a neopakovateľnú atmosféru mora a morského príboja ponúka bazén s umelým vlnobitím. Všetky deti si vychutnajú zábavu v novom bazéne s hradom, detskými vodnými atrakciami, šmýkačkami, minitoboganmi, vodnými delami a striekačkami.
Milovníci zdravia a relaxu ocenia širokú paletu masáží a doplnkových služieb v Relax centre, možnosť precvičiť si celé telo pomocou činiek a najrôznejších posilňovacích strojov vo fitness centre a pestrú ponuku welness služieb vo svete Wellness & Spa.
Samozrejmosťou je ponuka občerstvenia a stravovania v rôznych zariadeniach priamo v areáli Gino Paradise.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 49,100064 19,446186

Kontakt

Adresa: Bešeňová 53, Bešeňová, 034 83

Telefón: +421 44 4307 708

Email: info@ginoparadise.sk

Web: http://www.ginoparadise.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.ginoparadise.sk/index.php/16-hlavna-stranka/29-otvaracie-hodiny

Vstupné: http://www.ginoparadise.sk/index.php/cenniky

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií