Lyžiarske stredisko Ski Bachledova

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Lyžiarske stredisko Ski Bachledova sa rozprestiera v pohorí Spišská Magura, na území troch obcí – Ždiar, Jezersko a Malá Franková. V nadmorskej výške 820 - 1160 m n. m. je tu vybudovaných 12 zjazdoviek všetkých obťažností, vďaka čomu si tu užijú všetky kategórie lyžiarov od detí a začiatočníkov cez stredne pokročilých až po skúsených a náročných. Prepravu návštevníkov zabezpečujú 2 sedačkové lanovky a 7 vlekov. V stredisku sa nachádzajú i 2 udržiavané bežecké trate. Z ďalších atrakcií možno spomenúť jedinečnú bobovú dráhu s 15 zákrutami a dĺžkou 1200 m, snowtubing – jazdu na gumovom kolese po tubingovej dráhe či snowrafting – zjazd na snežnom rafte. Pre najmenších je pripravený detský areál. Samozrejmosťou sú služby ako lyžiarska a snowboardová škola, požičovňa lyží či skiservis.
Ski Bachledova ponúka mnoho možností aj v lete, za všetky spomeňme bike park, paintbal, spider park, jazdu na štvorkolkách, jazdu na koňoch alebo bungee jumping.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,285467 20,314726

Kontakt

Adresa: Ždiar - Bachledova dolina, 059 55

Telefón: +421 52 449 81 01

Email: info@skibachledova.sk

Web: http://www.skibachledova.sk/

Informácie pre návštevníkov

Otváracie hodiny: http://www.skibachledova.sk/

Vstupné: http://www.skibachledova.sk/listky-a-ceny/lyzovanie

 

V blízkom okolí nájdete

Ubytovanie v okolí

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií