Hotel Tatranec

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Zariadenie TATRANEC leží vo vstupnej časti Tatranskej Lomnice pri hlavnej ceste z Popradu do Tatranskej Lomnice. Je rozsiahlym areálom, ktorého súčasťou je hotelový komplex so strediskami služieb, autokemping a chatky. Kapacita hotela je 52 miest v 14 dvojlôžkových a 8 trojlôžkových izbách. Štrnásť chatiek poskytuje ubytovanie pre 84 osôb, po šesť lôžok v každej. Chatky s celoročnou prevádzkou, sú vybavené plynovým kúrením a sociálnym príslušenstvom.
Štruktúru služieb tvorí:
- Reštaurácia s 50 miestami, kde sa podávajú jedlá národnej a medzinárodnej kuchyne.
- Koliba, so špecialitami slovenskej a ruskej kuchyne a cigánskou muzikou.
- Letná recepcia s bufetom slúži pre hostí autokempingu, ktorí majú po celú sezónu k dispozícií kompletné sociálne zariadenie s kapacitou pre 1500 návštevníkov autokempingu, tj. separátne sprchy pre mužov a ženy s teplou vodou a WC s výlevkou na chemický odpad z karavanov.
- Kongresovú časť tvorí konferenčná sála s kapacitou 150 miest, priľahlý salónik, s kapacitou 12 miest, a Lobby Bar ako podpora služieb s organizáciou najrozmanitejších spoločenských podujatí, ako sú sympózia, semináre, školenia, kurzy, Work Shopy, kontraktačné výstavy, svadby, stužkové, atď.
V zime je možnosť behu na lyžiach. Lyžiarske vleky sú v Tatranskej Lomnici a blízkom okolí. Nezabudnuteľným zážitkom je jazda lanovkou na Skalnaté pleso a Lomnický štít. V lete možnosť zapožičania horských bicyklov. Navštevované sú okolité historické miesta a pamätihodnosti v Kežmarku, Levoči a Slovenskom raji. Raritou je splav na pltiach po rieke Dunajec v Pieninskom Národnom parku, vzdialenom cca 40 km. Zábavu, športovanie a turistiku zažijete v Intercampe TATRANEC v Tatranskej Lomnici.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,158827 20,309423

Kontakt

Adresa: Tatranská Lomnica 202, Vysoké Tatry – Tatranská Lomnica, 059 60

Telefón: +421 905 499 641

Email: hoteltatranec@hoteltatranec.com

Web: http://www.hoteltatranec.com/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hoteltatranec.com/cennik.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 13,50 €

Max. počet osôb: 136

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 14x2; 8x3; 14xCH (1x6)

Počet spální: 36

Počet kuchýň: 14

Počet kúpeľní: 36

Počet WC: 36

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií