Hotel Montfort

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Hotel Montfort je situovaný v prekrásnom prostredí Belianskych Tatier, na okraji obce Tatranská Javorina. Je obklopený prírodou, nenachádzajú sa tu žiadne betónové plochy, žiadny ruch a dokonca ani nijakí zatúlaní turisti.
Ubytovanie poskytujeme v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách, v rodinných izbách zložených z 2 dvojlôžkových spální a v apartmánoch typu classic a deluxe s 2 alebo 4 lôžkami. Na všetkých izbách a apartmánoch sa nachádza televízor, telefón, bezplatné pripojenie na WiFi, minibar, vlastná kúpeľňa s WC a na požiadanie aj možnosť prístelky. Apartmány majú okrem toho aj balkón s krásnym výhľadom na vrch Muráň.
Stravovanie je zabezpečené v štýlovej reštaurácii. Náš skúsený tím kuchárov ulahodí akýmkoľvek chutiam, či už ste priaznivci tradičnej slovenskej kuchyne alebo alternatívneho zdravého štýlu stravovania. V hoteli sa nachádza aj kaviareň, denný bar a tzv. Slovenská izba s folklórnymi dekoráciami a ponukou tradičnej slovenskej kuchyne a grilovaných špecialít.
K pobytu na horách patrí aj relax vo wellness centre, kde si môžete dopriať nielen fyzický, ale aj psychický relax. Či už uprednostňujete vôňu a teplo sáun alebo rozmaznávanie tela rôznymi masážami, u nás si prídete na svoje. Zároveň si môžete vychutnať aj relaxačný bazén s protiprúdom a jacuzzi. Na spestrenie pobytu a posilnenie športového ducha vám hotel Montfort ponúka široké spektrum športových aktivít, ako napríklad bowling, fitnes, squash a mnohé iné.
Hotel Montfort je veľmi vhodný na realizáciu rozličných spoločenských podujatí a voľnočasových eventov – svadby, rodinné stretnutia, kongresy, semináre, teambuildingy a všeličo iné. Okrem reštaurácie a kaviarne sú vám na tieto príležitosti k dispozícii aj dva Modré salóniky s možnosťou vzájomného prepojenia.
Tak neváhajte a zavítate k nám.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,273018 20,140576

Kontakt

Adresa: Tatranská Javorina 27, Tatranská Javorina, 059 56

Telefón: +421 52 789 56 22

Email: info@hotelmontfort.sk

Web: http://www.hotelmontfort.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.hotelmontfort.sk/cenn%c3%adk.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 50,00 €

Vybavenie: Sauna, Fitness, Bazén, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií