Apartmán MATRIX

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Štýlový, moderne zariadený apartmán MATRIX sa nachádza v novo postavenej budove v centre Tatranskej Lomnice – jednej z návštevnícky najatraktívnejších oblastí Vysokých Tatier. Kúsok nad apartmánom sa nachádza najdlhší lyžiarsky svah na Slovensku, len 150 m od apartmánu leží stanica lanovky na Skalnaté pleso, do 3 minút chôdze je welness s bazénom, bar i reštaurácia.
Súčasťou apartmánu je komfortná obývacia izba s rozmerným rozťahovacím gaučom, LED televízorom s USB vstupmi a pripojením na internet a s audiosústavou s nainštalovanými reproduktormi; spálňa s manželskou posteľou, z ktorej sa – podobne ako z obývačky – naskytá nádherný výhľad na Lomnický štít; kompletne zariadená kuchyňa a kúpeľňa so sprchovým kútom a WC. Návštevníkom je k dispozícií priestranná súkromná záhrada s posedením a výhľadom na Vysoké Tatry. Celková kapacita apartmánu je 4 dospelé osoby alebo 5 osôb vrátane detí.
V spoločných priestoroch ubytovacieho objektu je hosťom k dispozícii recepcia, výťah zabezpečujúci bezbariérový prístup od parkoviska až do apartmánu, úschovňa lyží i úschovňa bicyklov.
Veríme, že apartmán MATRIX je vďaka jedinečnej polohe a nadštandardnému luxusnému vybaveniu zárukou dokonalej dovolenky plnej relaxu aj aktívneho oddychu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,164455 20,273594

Kontakt

Adresa: Vysoké Tatry - Tatranská Lomnica (pod lanovkou, nad hotelom Kukučka)

Telefón: +421 915 747 413

Email: matrix.tatry@gmail.com

Web: http://www.matrix-tatry.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 18,75 €

Max. počet osôb: 4

Vybavenie: Bazén, TV na izbe, Kuchynka, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1x2,+2

Počet spální: 1

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií