Chata Poľana

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovanie v penzióne Chata Poľana je vhodné pre všetkých, ktorí chcú uniknúť z každodenného stresu a vychutnať si ničím nerušené chvíle oddychu v nádhernom prostredí Spišskej Magury. Penzión je situovaný v horskom údolí, na samote v malebnej obci Jezersko, a jeho okolie ponúka mnoho možností aktívneho trávenia voľného času. V lete sa možno venovať turistike, či už v pohorí Spišská Magura, alebo v neďalekých Pieninách, Belianskych a Vysokých Tatrách. Na svoje si prídu aj cykloturisti, milovníci kultúrno-historických pamiatok či menej tradičných atrakcií, ako je napríklad splav rieky na pltiach alebo paragliding. V zime sú k dispozícii viaceré lyžiarske strediská, bobová dráha a tiež napríklad možnosť jazdy na saniach ťahaných koňmi.
Ubytovanie poskytujeme v 1 dvojlôžkovej izbe, 1 štvorlôžkovej izbe a 3 dvojizbových apartmánoch. Všetky izby a apartmány majú vlastnú kúpeľňu s WC a balkón, apartmány majú i zariadený kuchynský kút. V niektorých izbách a apartmánoch je možnosť prístelky alebo detskej postieľky. V celom objekte je bezplatné pripojenie na internet (WiFi).
Stravovanie je zabezpečené priamo v penzióne, a to vo forme raňajok a večerí. V ponuke je množstvo špecialít tradičnej slovenskej kuchyne. V jedálni, ktorá funguje zároveň aj ako spoločenská miestnosť, je k dispozícii televízor. V lete je pre návštevníkov prichystaná terasa s grilom i miesto pre táborák. V penzióne sa nachádza požičovňa lyží a snowboardov. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Penzión Chata Poľana ponúka možnosť usporadúvania firemných akcií s bohatým programom. V prípade záujmu vieme zabezpečiť snežné skútre, snowrafting, štvorkolky, jazdu na koni, lukostreľbu i rafting.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Kežmarok (Prešovský kraj)

GPS: 49,299058 20,335358

Kontakt

Adresa: Jezersko 108, Jezersko, 059 04

Telefón: +421 903 016 505; +421 903 629 628

Email: tatry@tatryslovakia.sk

Web: http://www.sk.chatapolana.com/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.sk.chatapolana.com/cennik/

Ubytovanie

Max. počet osôb: 18

Vybavenie: Kuchynka, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2, 1x4, 3xAPT (2x2)

Počet spální: 8

Počet kuchýň: 3

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií