Chata pod Belianskymi Tatrami

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Strávte zopár dní v rozprávkovej krajine pod Belianskymi Tatrami v štýlovom drevenom zrube s vlastným komfortom. Nájdete tu všetko čo k dovolenke potrebujete - príjemné posedenie, plne vybavenú kuchyňu (riad, chladnička, sklokeramicka varná doska, rýchlovarná kanvica...), sprchovací kút, WC a na poschodí útulnú spálňu a balkón s výhľadom na Belianske Tatry. Kúrenie v objekte je kombinované - krb s rozvodmi a infra kúrenie. Kapacita chaty je 2 – 4 osoby (2 pevné lôžka, 1 gauč). Návštevníkom je k dispozícii možnosť grilovania.
V blízkosti ubytovania sa nachádza veľmi pekná reštaurácia v goralskom štýle s tradičnými špecialitami. V najbližšom okolí (do 100 m) nájdete aj poštu, potraviny, suveníry, bankomat atď. Obec Ždiar sa vyznačuje výbornými podmienkami pre zimnú aj letnú turistiku, šport a lyžovanie. V zime je Ždiar oázou pre lyžiarov, nachádzajú sa tu strediská Ski Bachledova dolina + Jezerské, Ski – Strednica, Ski Strachan a ďalšie menšie súkromné vleky. Leto je vhodné na vysokohorskú turistiku aj krásne prechádzky po okolí či cykloturistiku (možnosť zapožičania  bicyklov v obci).
Aj okolie obce ponúka mnoho možností. V Tatranskej Kotline (7 km) nájdete jedinečnú Beliansku jaskyňu, z Tatranskej Lomnice (17 km) je možné vyviezť sa lanovkou na Skalnaté Pleso či Lomnický štít. Tatranská Javorina (10 km) vám ponúka prenádherné prechádzky v neporušenej prírode a možnosť prechádzky k poľovníckemu zámočku kniežaťa Kristiana Krafta Hohenlohe, či k jedinečnému drevenému kostolíku z jedľového dreva. Možnosť kúpania je celoročne v termálnom kúpalisku Vrbov 30 km, bazény sú v Tatranskej Lomnici, Javorine, Tatranskej Kotline, Aquapark s množstvom aktivít je v Poprade 35 km.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,270537 20,264263

Kontakt

Adresa: Ždiar 266, Ždiar, 059 55

Telefón: +421 907 249 600

Email: edita.ivancakova@gmail.com

Web: http://www.chata-zdiar.sk

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chata.zdiar.eu/cennik.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 14,00 €

Max. počet osôb: 4

Vybavenie: Kuchynka, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2, +2

Počet spální: 1

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

Cenník

Obdobie Dátum Cena/osoba Cena/objekt Cena/prístelka Poznámka
Celoročne 70,00 € leto od 7 nocí
Silvester 31.12 100,00 € min. 7 nocí
Špeciálne obdobia 80,00 € od 4 nocí
 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií