Privát Nemešany

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Srdečne Vás vítame v jednom z najkrajších regiónov Slovenska. Ponúkame Vám príjemné ubytovanie v Priváte Nemešany nachádzajúcom sa v krásnom prostredí malebnej dedinky Ždiar. Táto obec so svojimi typickými tradíciami, zvyklosťami, folklórom a kultúrou patrí medzi klenoty Slovenska. Priamo z dvora privátu vedie chodník k obľúbeným turistickým trasám do Belianskych Tatier a Spišskej Magury.
Ubytovanie poskytujeme v dvoj, troj a štvorlôžkových izbách. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, WC, televízor a pripojenie na internet (WiFi). Návštevníkom je k dispozícii i spoločenská miestnosť s krbom, televízorom, stolným tenisom a biliardovým stolom a plne vybavená kuchynka (chladnička, mikrovlnka, rúra na pečenie, sporák, rýchlovarná kanvica). Privát má vonkajšiu terasu a drevený altámok s grilom. Najmenších iste poteší detské ihrisko. Vítané sú u nás aj domáce zvieratá.
Vychutnajte si u nás krásne prostredie, príjemnú atmosféru, ako aj množstvo zaujímavých aktivít. Ak máte chuť na prechádzku krásnou prírodou, túru do Belianskych Tatier či dobrú lyžovačku, Privát Nemešany je ideálnym miestom pre Vašu dovolenku. V okolí môžete taktiež navštíviť Beliansku jaskyňu, povoziť sa na bobovej dráhe, či relaxovať v termálnej vode. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,270693 20,276628

Kontakt

Adresa: Ždiar 169, Ždiar, 059 55

Telefón: +421 907 468 034

Email: privatnemesany@post.sk

Web: http://www.privatnemesany.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.privatnemesany.sk/cennik.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 15

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1x2, 3x3, 1x4

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií