Penzión Daniela

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Daniela ponúka ubytovanie v príjemnom prostredí maličkej obce Horný Pial, len pár kilometrov od známeho termálneho kúpaliska Podhájska. Okolie obce poskytuje viacero možností aktívneho oddychu. Okrem Podhájskej môžete navštíviť termálne kúpalisko Margita Ilona pri Leviciach, historické mesto Levice s množstvom kultúrnych pamiatok, viacero zaujímavostí sa nachádza i v rozličných obciach v okolí.
Ubytovanie poskytujeme v 1 štvorlôžkovej a 4 dvojlôžkových izbách. 3 izby majú vlastné kúpeľne s WC i kuchynské kúty, v ktorých si hostia môžu pripravovať jedlá. Zvyšné 2 izby majú spoločný kuchynský kút a kúpeľňu s WC. Vo všetkých izbách sa nachádza televízor a bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi).
Súčasťou penziónu je bar s biliardom, stolným futbalom a šípkami, ktorý je vhodný aj na obchodné rokovania, oslavy a iné spoločenské udalosti. Kapacita baru je približne 30 osôb.
V letnom období je hosťom k dispozícii príjemné posedenie na terase alebo v altánku s vonkajším krbom. Športovci ocenia antukové tenisové ihrisko a stolný tenis.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Levice (Nitriansky kraj)

GPS: 48,156609 18,449403

Kontakt

Adresa: Horný Pial 132, Horný Pial, 935 37

Telefón: +421 905 862 968

Email: penziondaniela@szm.sk

Web: http://penziondaniela.szm.com/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://penziondaniela.szm.com/ubytovanie.htm

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 9,00 €

Max. počet osôb: 12

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Krb, Domáce zvieratko, Internet, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x2, 1x4

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 4

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií