Penzión HM

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión HM je situovaný v krásnom prostredí Kysúc, v podhorskej obci Oščadnica. Okolie zariadenia ponúka mnoho možností aktívneho trávenia voľného času, nachádzajú sa tu turistické chodníky, ktoré návštevníka prevedú zákutiami Kysuckých Beskýd, cykloturistické trasy, a v neposlednom rade i známe lyžiarske stredisko Snow Paradise Veľká Rača.
Penzión HM ponúka svojim návštevníkom ubytovanie v ôsmich komfortne zariadených dvojlôžkových izbách, z ktorých štyri sú s možnosťou dvoch prísteliek. Na každej izbe sa nachádza LCD televízor so satelitným príjmom, CD a DVD prehrávač. Samozrejmosťou je vlastná kúpeľňa s toaletou. V celom objekte je k dispozícii bezdrôtové pripojenie na internet.
Súčasťou penziónu je aj príjemne zariadená reštaurácia, letná terasa, vonkajšie posedenie s altánkom, vonkajším krbom a grilom. Na najmenších už čaká detské ihrisko s trampolínou, preliezačkami, hojdačkami a šmýkačkou. Fanúšikovia cyklistiky ocenia požičovňu bicyklov. Parkovanie je možné priamo pri objekte.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Čadca (Žilinský kraj)

GPS: 49,4453 18,896062

Kontakt

Adresa: U Smolky 386, Oščadnica, 023 01

Telefón: +421 908 506 420

Email: penzionhm@gmail.com

Web: http://www.penzionhm.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionhm.sk/index.php/cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 20,00 €

Max. počet osôb: 24

Vybavenie: Detské ihrisko, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x2, 4x2+2

Počet spální: 8

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

Komentáre

      
Piestanyrk 27.03.2016 o 22:30 navštívil 28.03.2016 - 28.03.2016
Dobra restika
 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií