Drevenica u Staroňa a Liptovská izba

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovacie zariadenia Drevenica u Staroňa a Liptovská izba Vám ponúkajú nadštandardné štýlové ubytovanie s dôrazom na kvalitu služieb a prijateľnú cenu. Nachádzajú sa v obci Liptovská Kokava a sú vhodné pre ľudí vyhľadávajúcich aktívny oddych, ako aj pre klientov obľubujúcich pokojnú dovolenku v lone nádhernej liptovskej prírody. V lete sú v oblasti bohaté možnosti turistiky, cykloturistiky, návštev kultúrnych pamiatok či kúpania (termálne kúpaliská Liptovský Ján, Tatralandia, Bešeňová, priehrada Liptovská Mara). V zime je možnosť lyžovania v lyžiarskych strediskách Liptovská Kokava, Podbanské, Liptovský Ján či Jasná.
Drevenica u Staroňa vznikla komplexnou rekonštrukciou pôvodnej gazdovskej chalupy. Ubytovanie je rozčlenené na 2 samostatné ubytovacie jednotky s osobitným vchodom. Prvá je na prízemí a pozostáva z 2 dvojlôžkových izieb s možnosťou prístelky, s TV-SAT a  vlastným sociálnym zariadením, a tiež z kuchyne s posedením, krbom a komorou. Druhá ubytovacia jednotka je situovaná v podkroví a má rovnaké zloženie ako jednotka na prízemí, avšak okrem krbu. Na dvore sa nachádza vonkajšie posedenie pri krbe, detské ihrisko a priestor na parkovanie.
Ubytovanie Liptovská Izba je situované v blízkosti drevenice. Kapacita ubytovania je 7 lôžok. Ubytovanie je rozdelené na dve samostatné dvojposteľové a jednu samostatnú trojposteľovú izbu s TV-SAT a vlastným sociálnym zariadením. Hosťom je k dispozícii spoločná plne vybavená kuchyňa s jedálenským kútom. Návštevníkom vieme zabezpečiť jazdu na koni, rafting, štvorkolky a bezplatnú pomoc pri plánovaní túr a výletov do okolia. Parkovanie je bezplatné, priamo pri objekte. Súčasťou zariadenia je ohnisko s dreveným prístreškom pre spoločné posedenie a grilovanie. V reštauračnej časti zariadenia ponúkame možnosť stravovania formou raňajok, polpenzie a plnej penzie. Zariadenie Liptovská izba organizuje a ponúka usporiadanie rôznych rodinných osláv, pracovných porád, školení a firemných prezentácií s kapacitou do 50 osôb.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,085322 19,81364

Kontakt

Adresa: Liptovská Kokava 398 a 113, Liptovská Kokava, 032 44

Telefón: +421 905 622 155

Email: tatra-impex@stonline.sk

Web: http://www.staron.yasky.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.staron.yasky.sk/files/rezerva.php

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Max. počet osôb: 19

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Reštaurácia, Krb, Grill, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 2x2; 1x3; 2xAPT (2x2+1)

Počet spální: 7

Počet kuchýň: 3

Počet kúpeľní: 7

Počet WC: 7

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií