Chaty Sen a Lúč

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chaty Sen a Lúč sú situované v krásnom prostredí podhorskej osady Tatranská Štrba. Lokalita je ideálnym východiskovým bodom pre spoznávanie Vysokých Tatier, poskytuje mnoho možností turistiky i cykloturistiky, je odtiaľto na skok k termálnym kúpaliskám a aquaparkom vo Vrbove a Poprade, v zime sú k dispozícii lyžiarske strediská v Štrbskom Plese a Lopušnej Doline. Asi 500 m od chát sa nachádza zubačka, ktorá vás odvezie na Štrbské Pleso. Odtiaľ sa tatranskou električkou dostanete kamkoľvek do celých Tatier.
Chata Sen je veľká drevenica s kapacitou až 20 osôb, chata Lúč má celkovú kapacitu 9 osôb.
V chate Sen sa nachádzajú dve dvojlôžkové, štyri trojlôžkové a jedna štvorlôžková spálňa. Dve trojlôžkové izby majú vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom a WC, ostatné izby majú k dispozícii dve spoločné kúpeľne so sprchou a WC. V chate sú dve spoločenské miestnosti s televízorom. Jedlá si môžete pripraviť v plne vybavenej kuchynke. Relaxovať možno na veľkej terase s posedením.
V chate Lúč sa nachádza jedna dvojlôžková a jedna trojlôžková spálňa s vlastnou kúpeľňou s vaňou a WC, a tiež veľká štvorlôžková rodinná izba s televízorom a posedením. Súčasťou tejto izby je plne zariadená kuchynka. Izba má i vlastnú kúpeľňu so sprchou a WC.
Hostia oboch chát môžu využívať veľký altánok s posedením a grilom. Najmenších poteší detské ihrisko s hojdačkami, šmýkačkou, preliezačkami a pieskoviskom.
Parkovanie je možné priamo pri objektoch.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,08641 20,06385

Kontakt

Adresa: Tatranská Štrba 49, Štrba, 059 41

Telefón: +421 902 524 798

Email: abcdlucy@yahoo.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 11,50 €

Max. počet osôb: 29

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Grill, Domáce zvieratko, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 2

Formát izieb: 1xCH (1x2, 1x3, 1x4); 1xCH (2x2, 4x3, 1x4)

Počet spální: 10

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 7

Počet WC: 7

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií