Hotel Solisko

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

V samom srdci Vysokých Tatier, v najvyššie položenej tatranskej osade Štrbské Pleso a priamo na brehu Štrbského plesa v nadmorskej výške 1351 m sa rozkladá hotel Solisko****. Svojou polohou, históriou a ponukou služieb už od dávna patrí k vyhľadávaným miestam pre oddych a liečenie.
Kapacita hotela je 28 izieb a 56 pevných lôžok, z toho 17 izieb má výhľad priamo na Štrbské pleso. Izby prvého poschodia majú k dispozícii balkón, izby na 2. poschodí sú priestrannejšie a s možnosťou prístelky. Hotel Solisko ponúka niekoľko typov izieb – jednoposteľové, dvojposteľové, rodinné, DeLuxe izby, bezbariérovú izbu a kráľovský DeLuxe apartmán.
Súčasťou hotela je i reštaurácia Al Lago, ktorá ponúka jedlá tradičnej mediteriánskej kuchyne s výberom slovenských špecialít.
Návštevníci si môžu oddýchnuť a zrelaxovať i v našej wellness zóne. K dispozícii je fínska, infra a parná sauna, ochladzovací bazén, vodný masážny kúpeľ nôh, strikové sprchy, vírivá vaňa, oddychová zóna a fitness centrum. V prípade záujmu sú k dispozícii aj masáže podľa výberu.
Hotel Solisko je ideálnym miestom na usporadúvanie školení a pracovných stretnutí pre menšie skupiny (do 35 osôb). Okrem atraktívneho prostredia má k dispozícii školiacu miestnosť so všetkým potrebným vybavením.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,120015 20,057094

Kontakt

Adresa: Pri jazere 4046/1, Štrba - Štrbské Pleso, 059 85

Telefón: +421 52 426 28 00

Email: rezervacie@hotelsolisko.sk

Web: http://hotelsolisko.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://hotelsolisko.sk/ubytovanie/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 46,25 €

Max. počet osôb: 58

Vybavenie: Sauna, Fitness, Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Trezor, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x1, 19x2, 4x4, 1xAPT (1x2)

Počet spální: 26

Počet kúpeľní: 26

Počet WC: 26

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií