Privát u Vlasty

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Privát u Vlasty sa nachádza na okraji známej podtatranskej obce Štrba, ktorá predstavuje ideálne východisko na uskutočňovanie výletov do Vysokých Tatier (Štrbské pleso, horská turistika), do aquaparkov (Poprad, Vrbov) či lyžiarskych stredísk (Lučivná, Lopušná dolina, Štrbské Pleso).

Privát u Vlasty ponúka svojim hosťom príjemné ubytovanie v dvoch apartmánoch. Na prízemí rodinného domu sa nachádza apartmán s dvomi dvojlôžkovými izbami (v jednej z nich je možnosť prístelky), kompletne vybavenou kuchynkou s jedálenskou časťou a sociálnymi zariadeniami. V podkroví sa nachádza apartmán s jednou štvorlôžkovou izbou (+ možnosť prístelky), kuchynkou a sociálnymi zariadeniami.

V objekte sa nachádza i spoločenská miestnosť s posedením, televízorom a počítačom s možnosťou pripojenia na internet. Vo dvore je návštevníkom k dispozícií altánok s posedením a grilom. Parkovanie je zabezpečené priamo vo dvore objektu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,050801 20,089136

Kontakt

Adresa: Janka Kráľa 690/10 (vchod zľava), Štrba, 059 38

Telefón: +421 902 547 150

Email: vlastakokyova4@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 10

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1xAPT (1x2, 1x2+1); 1xAPT (1x4+1)

Počet spální: 3

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií