Penzión Kalm

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Penzión Kalm je ideálnym miestom pre strávenie dovolenky v príjemnom prostredí s nádherným výhľadom na panorámu Vysokých Tatier. Zrekonštruovaný objekt sa nachádza uprostred obce Mengusovce v blízkosti obecného úradu.
Široké okolie ponúka takmer neobmedzené možnosti zimnej a letnej rekreácie vrátane vychádzkovej turistiky, cykloturistiky, lyžovania, prezerania kultúrnych pamiatok a ďalších zaujímavých rekreačných a športových aktivít. Priamo v objekte je možnosť krytého parkovania pre 4 vozidlá, návštevníkom je k dispozícii kryté posedenie v altánku s krbom a veľká záhrada s hojdačkou. Šesť izieb s celkovou kapacitou 19 ľudí je vybavených vlastnou kúpeľňou s toaletou, TV a pripojením na internet cez Wifi.
Priestor pre posedenie, spoločenské hry a relax poskytuje klubovňa s biliardom a šípkami, spoločenská miestnosť s TV, DVD prehrávačom, hifi vežou a krbom, relax izba so saunou a sprchou a jedáleň.
Lyže, lyžiarky a bicykle je možné bezpečne uložiť a usušiť v samostatnej uzamknutej miestnosti.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,074639 20,138905

Kontakt

Adresa: Mengusovce 124, Mengusovce, 059 36

Telefón: +421 904 498 608; +421 911 248 424

Email: info@penzionkalm.sk

Web: http://www.penzionkalm.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.penzionkalm.sk/sk/cennik.php

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 6,35 €

Max. počet osôb: 19

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 3x2, 1x3, 2x3+2

Počet spální: 6

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 8

Počet WC: 8

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií