Chata pod lipami

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata pod lipami sa nachádza v katastri obce Sebechleby, v starobylej vinárskej osade Stará Hora, ktorá leží na úpätí Štiavnických vrchov a vyznačuje sa jedinečnou atmosférou.
Chata má celkovú kapacitu 25 lôžok. Nachádza sa tu päť dvojlôžkových, jedna štvorlôžková a jedna šesťlôžková izba, a tiež jeden štvorlôžkový rodinný apartmán. Každá izba aj apartmán má vo výbave televízor. Hosťom je k dispozícii plne zariadená kuchyňa (mikrovlnka, chladnička, elektrický sporák, rýchlovarná kanvica) s jedálenským kútom, spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a audiotechnikou (kapacita 40 osôb) a kúpeľňa s vírivou vaňou, WC a saunou. Pred chatou sa nachádza posedenie s krbom, menší bazén i detské ihrisko.
Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, turistov i kolektívy. V zariadení možno usporadúvať aj školenia, semináre a rôzne spoločenské akcie.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Krupina (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,282308 18,91408

Kontakt

Adresa: Sebechleby 202, Sebechleby, 962 66

Telefón: +421 905 655 221

Email: pavolsorec@zoznam.sk

Web: http://www.chatapodlipami.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.chatapodlipami.sk/cennik.php

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,50 €

Max. počet osôb: 24

Vybavenie: Sauna, Bazén, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 5x2, 1x4, 1x6, 1xAPT (1x4)

Počet spální: 8

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií