Čerešňový sad apartmány

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Novovybudovaný apartmánový komplex „Čerešňový sad“ je situovaný priamo pod južnými svahmi Vysokých Tatier, na ktoré budete mať naozaj skvostné výhľady z Vašich okien, balkónov a terás. Z priestranného dvora uvidíte v diaľke aj Kráľovu Hoľu. Priamo z našich apartmánov si môžete vyjsť na ľahkú pešiu rodinnú turistiku alebo využijete okolité cyklotrasy. Na Štrbské pleso je to od nás 12km, Starý Smokovec 20km, Tatranská Lomnica 25km. Do Jasnej a na Chopok je to po diaľnici iba 40 minút.
Ak si chcete pozrieť niečo zo slovenskej histórie, po diaľnici ste do 40tich minút aj v Spišskej Sobote, na Spišskom hrade, v Spišskej kapitule alebo v Levoči. Pre vodné živly sú k dispozícii aqaparky v Poprade, Vrbov, Liptovská Tatralandia alebo prírodné kúpanie, rybolov alebo jachting na Liptovskej Mare.

Naše apartmány a štúdiové izby sú úplné nové, otvorili sme ich len teraz v januári 2016, a ich cena je zatiaľ stanovená ako uvádzacia cena. Každý náš hosť má priestranný apartmán celý pre seba. Jeho plocha je približne 100 m2. Na prízemí je obvykle samostatný vchod, predsieň s toaletou a vybavená kuchyňa s jedálenským stolom a obývacia časť s terasou. Obývacia časť je vybavená pohodlnou sedacou súpravou a krbovou pecou a televízorom. Z obývačky je spravidla výstup priamo na terasu.  Izby majú samostatné toalety. Sedem apartmánov má aj priestranný balkón s peknými výhľadmi. Zariadenie interiérov je navrhnuté moderne, podľa súčasných trendov a štandardov.
Práve teraz pre Vás dokončujeme Club Relax, kde Vám ponúkneme: whirpool, parná bylinková sauna, fínska sauna, infra sauna, kneippov kúpeľ nôh, odpočívareň.
Dúfame, že k nám zavítate a bude sa Vám u nás páčiť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,0739024741236 20,1347976147499

Kontakt

Adresa: Mengusovce 89-91 , 059 36 Mengusovce

Telefón: (+421) 902 976 366

Email: rezervacie@ceresnovysad.sk

Web: http://www.ceresnovysad.sk

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 16,00 €

Max. počet osôb: 48

Vybavenie: Sauna, Športové náradie, Detské ihrisko, Požičovňa bicyklov, TV na izbe, Kuchynka, Reštaurácia, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Bar, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Formát izieb: 7x4,1x2+2,2x2, 1x8 alebo 2x4

Počet spální: 19

Počet kuchýň: 10

Počet kúpeľní: 14

Počet WC: 21

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií