Bungalovy Natura

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Bungalovy Natura ponúkajú jedinečnú možnosť stráviť dovolenku pri "slovenskom Mŕtvom mori", ako sa občas vďaka blahodarným účinkom tunajšej termálne vody prezýva kúpalisko v Podhájskej. Ak chcete prežiť nádherné dni v krásnom vidieckom prostredí a prípadne i zlepšiť zdravotný stav svojich kĺbov, chrbtice, kože, cievneho systému či štítnej žľazy, ste na správnom mieste.
Bungalovy Natura, ktoré sa nachádzajú len 3,5 km od Podháskej, radi privítajú hlavne rodiny s deťmi. Kapacita obidvoch bungalovov je 3 - 4 osoby, spolu sa tu teda môže ubytovať 6 - 8 osôb, ideálne 2 rodiny. V každom bungalove sa nachádza trojlôžková spálňa s televízorom a možnosťou jednej prístelky, plne vybavená kuchynka s chladničkou, mrazničkou, dvojplatničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou a, samozrejme, kúpeľňa s WC. K dispozícii je i bezplatné bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi). Jeden z bungalovov má bezbariérový prístup.
Voľné chvíle môžu hostia tráviť na záhrade s terasou a vonkajším posedením a večerné chvíle si môžu spestriť grilovaním alebo opekaním na voľnom ohnisku. Na najmenších čaká detské ihrisko s hojdačkou, šmýkačkou a pieskoviskom, trampolína a iné športové náčinie V prípade potreby vieme poradiť s cyklomapou našeho regiónu.
Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Pokiaľ niekto hľadá okrem kúpania, športu aj možnosť urobiť vlastnými rukami darček pre najbližších, našim hosťom radi poradíme v rôznych kreatívnych technikách (výroba mydiel, sviečok, plstenie, carving, enkacustika, ebru, dekupáž, najmenší môžu maľovať na sadru alebo pomocou šablón), u nás sa jednoducho nudiť nebudete.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Nové Zámky (Nitriansky kraj)

GPS: 48,134725 18,335886

Kontakt

Adresa: Hlavná 437/44, Trávnica, 941 46

Telefón: +421 908 702 859

Email: bartonickovi@gmail.com

Web: http://natura.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.ubytovaniepodhajska.sk/sk/cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 5,00 €

Max. počet osôb: 8

Vybavenie: Športové náradie, Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa bicyklov

Formát izieb: 2xAPT (1x3+1)

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

V blízkom okolí nájdete

Zobraziť viac ... Zobraziť menej ...
 

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií