Boutique apartments – Zelený dom

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Boutique apartments – Zelený dom nájdete priamo v historickom centre mesta Banská Štiavnica, na “Hornom Trotuári”, čo v preklade znamená chodník alebo terasa pokrytá arkádami rôznych obchodov, vždy plná ľudí. Presne týmto sa vyznačuje miesto, kde vám ponúkame štýlové ubytovanie v apartmánoch s možnosťou ochutnania vynikajúcej kávy značky “Trotuar” v rovnomennej kaviarni na prízemí objektu. Okrem jedinečnej kávy vám ponúkneme i čerstvý zákusok, pravú horúcu belgickú čokoládu alebo pohárik lahodného vínka pri hudobnom koncerte.
Počas vášho pobytu si nenechajte ujsť možnosť navštíviť tunajšie kultúrno-historické skvosty, príjemne sa poprechádzať uličkami mesta alebo sa zúčastniť niektorých z pravidelne sa konajúcich kultúrnych podujatí (Salamandrové dni, Živé šachy, festivaly). Milovníci prírody si môžu dovolenku spríjemniť túrami cez chránenú krajinnú oblasť Štiavnických vrchov a svoj výlet zakončiť napríklad pri jazerách – tajchoch s možnosťou osviežujúceho kúpania či romantického člnkovania.
Ubytovanie ponúkame v štýlových rustikálne zariadených Boutique apartments v Zelenom dome s celkovou kapacitou 8 lôžok. Hosťom sú tu k dispozícii štyri dvojlôžkové apartmány (Comfort, De Luxe, Klenbový apartmán a Apartmán s 1 spálňou), každý vybavený nočnou časťou s manželskou posteľou, dennou časťou s pohodlnou pohovkou a vlastnou kúpeľnou s toaletou. Apartmány Comfort a De Luxe navyše disponujú aj kuchyňou, vybavenou keramickou varnou doskou s elektrickou rúrou, chladničkou a jedálenským posedením. V celom objekte môžu hostia, samozrejme, využívať bezplatné WiFi pripojenie na internet. Parkovanie áut je možné vo vzdialenosti približne 100 metrov od ubytovania.
Rozhodli ste sa stráviť romantický víkend či svadobnú cestu v Banskej Štiavnici? Túžite po výnimočnej dovolenke? Vitajte u nás!

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Banská Štiavnica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,458544 18,895003

Kontakt

Adresa: A. Kmeťa 126/14, Banská Štiavnica, 969 01

Telefón: +421 902 276 207

Email: daliborsuchanek@azet.sk

Web: http://trotuarcafe.sk/ubytovanie

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://trotuarcafe.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 19,50 €

Max. počet osôb: 8

Vybavenie: Kuchynka, Domáce zvieratko, Internet, Bar, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4xAPT (1x2)

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií