Apartmán Franko

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Milí hostia, ak hľadáte romantiku, ste na správnom mieste. Apartmán Franko sa nachádza na ulici Dolná ružová, ktorá je považovaná za najkrajšiu uličku v Banskej Štiavnici. V letných mesiacoch Vás očarí vôňou desiatok kríkov ruží a výhľadom na Nový zámok, či Staré mesto. Pobyt u nás láka na nenáročné prechádzky po starobylých banských uličkách. Veľmi radi Vám s výberom trasy na prechádzku poradíme.  Po skvelom oddychu, alebo prechádzke nebudete mať ďaleko ani za zábavou. Päť minút od apartmánu, v centre mesta, sa nachádzajú príjemné bary, reštaurácie, obchodíky, ale aj múzeá a galérie.

Plná vybavenosť v našom apartmáne Vám zaručuje pohodu. Samostatná kuchyňa s chladničkou, elektrickým grilom, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou Vám zabezpečí pohodlie a plnú spokojnosť. V spálni, ktorá je vybavená manželskou posteľou, nočnými stolíkmi, ale aj kreslami a televízorom, sa Vám bude určite vynikajúco oddychovať. V rámci ubytovania v našom apartmáne máte možnosť posedenia v záhrade s prírodným otvoreným ohňom, alebo grilom. Ponúkame Vám aj drevené uhlie. V celom objekte je Free Wifi pripojenie.

Spolupracujeme s masážnym salónom v Banskej Štiavnici. Ubytovaní v našom apartmáne majú možnosť prednostnej objednávky na masáž alebo terapiu. Vieme Vám zabezpečiť sprievodcu po Banskej Štiavnici podľa Vašich predstáv a náročnosti turistických prechádzok. Ku každému hosťovi pristupujeme prísne individuálne a snažíme sa vyhovieť Vašim požiadavkám.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Banská Štiavnica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,459371 18,896324

Kontakt

Adresa: Dolná ružová 232/18, Banská Štiavnica, 969 01

Telefón: +421 908 648 707

Email: svidronova@slovanet.sk

Web: http://www.apartmanfranko.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.apartmanfranko.sk/rezervacia/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 15,00 €

Max. počet osôb: 3

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2, +1

Počet spální: 1

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 1

Počet WC: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií