Andrejkin dom a Apartmán Andrejka

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Andrejkin dom a Apartmán Andrejka sa nachádzajú v centre rázovitej turčianskej obce Blatnica, v krásnom prostredí Národného parku Veľká Fatra, len pár minút chôdze o najkrajších veľkofatranských dolín – Gaderskej a Blatnickej.
Andrejkin dom poskytuje ubytovanie v štyroch 2-lôžkových izbách (dve z nich sú s možnosťou prístelky). Na každej izbe sa nachádza vlastná kúpeľňa s WC. V dome je návštevníkom k dispozícii spoločenská miestnosť s krbom a televízorom, plne vybavená kuchyňa, a tiež infrasauna a hydromasážna vaňa. V celom objekte je bezplatné pripojenie na internet (WIFI).
Apartmán Andrejka odporúčame pre rodiny s deťmi a ľudí uprednostňujúcich súkromie. Nachádza sa tu dvojlôžková spálňa s možnosťou dvoch prísteliek (rozkladací gauč), plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa s WC, televízor a krb. V objekte je bezplatné pripojenie na internet (WIFI).
Andrejkin dom a Apartmán Andrejka majú veľkú spoločnú záhradu s jazierkom, altánkom a ohniskom, návštevníci tu majú možnosť grilovania či varenia kotlíkového gulášu. Pre deti máme pripravené pieskovisko s hračkami, hojdačky a šmýkačku. Parkovanie je zabezpečené v uzatvorenom areáli.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Martin (Žilinský kraj)

GPS: 48,935057 18,925731

Kontakt

Adresa: Blatnica 282, Blatnica, 038 15

Telefón: +421 902 169 068

Email: info@gader.sk

Web: http://www.gader.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.gader.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 16,00 €

Max. počet osôb: 16

Vybavenie: Sauna, Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 2x2; 2x2+1; 1xAPT (1x2+2)

Počet spální: 5

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 5

Počet WC: 5

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií