Vila u Septima

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Vila u Septima, to je historický dom z 20. rokov 20. storočia zrekonštruovaný v štýle francúzskeho vidieka. Nachádza sa v Poprade-Veľkej, priamo v centre Velického námestia.
Oblasť Popradu je nesmierne bohatá na najrôznejšie atrakcie. Nachádza sa tu top aquapark AquaCity Poprad, neďaleko sú Vysoké Tatry s bohatými možnosťami turistiky a lyžovania, na svoje si prídu aj milovníci kultúrno-historických pamiatok.
Ubytovanie ponúkame v troch štýlovo zariadených izbách – v jednej jednolôžkovej, jednej dvojlôžkovej a jednej trojlôžkovej. Na každej izbe sa nachádza televízor, pripojenie na internet (WiFi), vlastná kúpeľňa a WC.
Súčasťou penziónu je príjemná reštaurácia zariadená v štýle 30. rokov s ponukou jedál slovenskej i svetovej kuchyne. Reštaurácia sa skladá z dvoch salónikov pre 15 a 25 hostí a z veľkej kongresovej sály s kapacitou až 80 ľudí, ktorá je vhodná na usporadúvanie svadieb, rodinných osláv, firemných akcií a pod. V letných mesiacoch vás poteší príjemné posedenie na terase.
Tak neváhajte, zavítajte k nám a zažite francúzsky vidiek pod Tatrami.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Poprad (Prešovský kraj)

GPS: 49,067868 20,279461

Kontakt

Adresa: Velické námestie 1189/42, Poprad, 058 01

Telefón: +421 911 873 553

Email: vilauseptima@gmail.com

Web: http://www.vilauseptima.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.vilauseptima.sk/cennik.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 26,00 €

Max. počet osôb: 6

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Internet, Konferenčná miestnosť, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x1, 1x2, 1x3

Počet spální: 3

Počet kúpeľní: 3

Počet WC: 3

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií