Penzión Alfa

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Novovybudované rekreačné zariadenie ALFA sa nachádza priamo v obci Podhájska, vzdialené od železničnej a autobusovej stanice cca. 600m. Ponúkame ubytovanie v 2-, 3- a 4-lôžkových izbách. Každá izba je vybavená samostatným sociálnym zariadením (WC, sprcha), farebným TV, kuchynkou so základným kuchynským vybavením, chladničkou a dvojplatničkou. Takisto je k dispozícii i vonkajšie záhradné posedenie s krbom a ohniskom. Parkovanie je možné priamo pri zariadení.
Ubytovanie je vzdialené len cca 10 minút chôdze od známeho termálneho kúpaliska v Podhájskej. SLANÁ VODA z TERMÁLNEHO prameňa PODHÁJSKA je svetovým unikátom s blahodarnými účinkami na celý organizmus. Podrobná štúdia dokázala, že má hlbší a stálejší regeneračný efekt, než voda z MŔTVEHO MORA. Liečivé účinky mineralizovanej slanej vody pomáhajú ľuďom s problémami: pohybového ústrojenstva, dýchacích ciest, pri ochoreniach zažívacieho traktu, astmy, štítnej žľazy, podporuje doliečenie zlomenín a zmierňuje bolesti kĺbov a iné bolesti reumatického pôvodu. Lieči aj ekzémové ochorenia vrátane lupienky a iné kožné ochorenia.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Nové Zámky (Nitriansky kraj)

GPS: 48,106237 18,35334

Kontakt

Adresa: Podhájska 713, Podhájska, 941 48

Telefón: +421 903 381 689

Email: tvrdon@podhajska.sk

Web: http://www.podhajska.eu/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.podhajska.eu/alfa.php?sel=1

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 8,00 €

Max. počet osôb: 30

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 10

Počet kuchýň: 10

Počet kúpeľní: 10

Počet WC: 10

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií