KÚPELE LÚČKY

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Zažite skvelý relax v jediných kúpeľoch s liečivou termálnou minerálnou vodou na Liptove. KÚPELE LÚČKY ležia v horskej doline, pod úbočím Choča, na rozhraní Oravy a Liptova, v nadmorskej výške 621 m vo vzdialenosti 14 km na severovýchod od Ružomberka. Či už hľadáte wellness a oddych, alebo riešenie zdravotných problémov prírodnou cestou, pod dohľadom odborníkov z KÚPEĽOV LÚČKY s viac ako 300 ročnou históriou, nájdete to správne miesto pre celú rodinu. Pre klientov je pripravený celoročne otvorený AQUA-VITAL Park s bazénmi, vitálnym svetom, Wellness s Jaccuzou s morskou soľou, soľná jaskyňa a množstvo liečebných procedúr vykonávaných kvalifikovaným personálom. Liečivá minerálna voda z Lúčok má jedinečné zloženie a používa sa v prírodnej teplote a forme tak, ako ju servíruje sama matka príroda. Pre tieto vynikajúce vlastnosti je okrem liečby gynekologických problémov a pohybového ústrojenstva a iných zdravotných problémov veľmi vhodná aj na liečbu a prevenciu osteoporózy.
Kúpele sú vďaka horskému prostrediu veľmi vhodné aj na turistické  aktivity. V areáli sa nachádza tenisový kurt, futbalové ihrisko, bowling, minigolf a reštaurácia Kúpeľná dvorana. Kapacita ubytovania je  393 lôžok a pozostáva s Kúpeľného Hotela Choč a Dependancov: Adam, Barbora, Cyril, Diana, Liptov a Maja.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Ružomberok (Žilinský kraj)

GPS: 49,132432 19,399128

Kontakt

Adresa: 034 82 Lúčky

Telefón: +421 44 43 75 111; +421 44 43 75 561

Email: kupele@kupele-lucky.s

Web: http://www.kupele-lucky.sk/sk

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.kupele-lucky.sk/sk/cennik

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 27,00 €

Max. počet osôb: 393

Vybavenie: Sauna, Fitness, Bazén, TV na izbe, Reštaurácia, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií