Hotel Bristol

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Hotel Bristol ponúka komfortné ubytovanie priamo v historickom centre Banskej Štiavnice, v obklopení nádherných kultúrno-historických pamiatok, múzeí a galérii. Nový zámok v Banskej Štiavnici sa nachádza len 100 m od hotela, Starý zámok je vzdialený približne 300 m. V širšom okolí nájdete unikátny banský skanzen, viacero historických vodných nádrží – tajchov, zaujímavé turistické chodníky a možnosť lyžovania v stredisku Salamandra.
Celková kapacita hotela je 45 osôb. Hosťom sú k dispozícii dvoj- až štvorlôžkové izby a jeden 7-lôžkový apartmán. Všetky izby sú štýlovo zariadené, vybavené televízorom a pripojením na internet (WiFi) a majú vlastnú kúpeľňu s WC.
Stravovanie hostí je zabezpečené v štýlovej reštaurácii so secesnou atmosférou a výnimočnou kuchyňou. Súčasťou reštaurácie je i kaviareň a slnečná letná terasa.
Hotel Bristol je vhodný na usporadúvanie rodinných osláv, ale aj firemných akcií, školení a seminárov. K dispozícii je konferenčná miestnosť s vlastnou kuchyňou a barom a reprezentačný priestor s krbom, veľkorozmerným televízorom a videoprojekciou.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť. Tešíme sa na vás.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Banská Štiavnica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,458602 18,894423

Kontakt

Adresa: A. Kmeťa 123/11, Banská Štiavnica, 969 01

Telefón: +421 905 771 211

Email: bristol@inforama.sk

Web: http://hotel-bristol.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://hotel-bristol.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 34,50 €

Max. počet osôb: 45

Vybavenie: TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Bar

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Počet spální: 20

Počet kúpeľní: 20

Počet WC: 20

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií