Dom Marína

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Dom Marína ponúka svojím návštevníkom ubytovanie počas celého roka. Je situovaný v známej turistickej lokalite na Liptove v obci Liptovská Sielnica. Ubytovanie v Dome Marína je vhodné pre rodiny s deťmi, páriky ale i skupinky turistov a priateľov.

Kapacita Domu Marína je celkom 16 pevných lôžok. Izby sú 4 štvorlôžkové. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňu a WC). Vo  veľkej spoločenskej miestnosti (35 m2) je hosťom k dispozícii televízor, satelit, krbová pec, jedálenské stoly a plne vybavená kuchyňa so sklo-keramickým sporákom, teplovzdušnou rúrou, mikrovlnkou, rýchlovarnou kanvicou, chladničkou s mrazničkou, hriankovačom a príslušným kuchynským inventárom. Hosťom dobre padne aj príjemné posedenie na dvoch priestranných terasách. V objekte sa nachádza aj Wifi pripojenie na internet. Na veľkom dvore si môžete zahrať futbal, volejbal, bedminton a podobne. K vybaveniu objektu patrí aj stôl na stolný tenis a záhradný gril.

Deti si môžu zašantiť na trampolíne, hojdačkách a šmýkačke. Vaše autá si môžete zaparkovať hneď pri dome. Fajčenie v Dome Marína nie je dovolené.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Liptovský Mikuláš (Žilinský kraj)

GPS: 49,145258 19,517048

Kontakt

Adresa: Liptovská Sielnica 186, Liptovská Sielnica, 032 23

Telefón: +421 918 847 942

Email: marinaliptov@gmail.com

Web: http://www.dommarina.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.dommarina.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,00 €

Max. počet osôb: 16

Vybavenie: Detské ihrisko, Kuchynka, Krb, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4x4

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií