Chata Dodo

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Chata Dodo je situovaná v hornej časti areálu Termálneho kúpaliska Vadaš v Štúrove. Jej okolie poskytuje mnoho možností aktívneho trávenia voľného času. Termálne bazény zlepšia vaše zdravie i kondičku, tobogany a vodné atrakcie sa postarajú o zábavu a kopec príjemných pocitov. Priľahlé jazero vyhovie rybárom, člnkárom i priaznivcom vodných bicyklov.
Chata poskytuje ubytovanie v dvoch päťlôžkových izbách. Každá izba má vlastný vchod, televízor, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou, sporákom, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou a tiež vlastnú kúpeľňu s WC.
Pred chatou sú pre návštevníkov pripravené lavičky a stoly. Deti sa potešia hojdačke a pieskovisku. Parkovanie je možné priamo pri objekte.
V mesiacoch júl a august je možné ubytovať sa len na celý týždeň – od nedele do nedele. Mimo hlavnej sezóny možno dohodnúť ubytovanie aj na kratší čas.
Tak neváhajte a príďte nás navštíviť.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Nové Zámky (Nitriansky kraj)

GPS: 47,805556 18,717222

Kontakt

Adresa: Areál Termálneho kúpaliska Vadaš SH 23, Štúrovo, 943 01

Telefón: +421 907 296 670

Email: dodoluptak@gmail.com

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 5,00 €

Max. počet osôb: 10

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 3

Formát izieb: 2x5

Počet spální: 2

Počet kuchýň: 2

Počet kúpeľní: 2

Počet WC: 2

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií