Apartmány Žani

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Novovybudovaný apartmánový dom ŽANI sa nachádza v kúpeľnom meste Štúrovo, priamo v areáli termálneho kúpaliska Vadaš známeho nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.
Svojim hosťom ponúkame ubytovanie v šiestich štvorposteľových apartmánoch s možnosťou jednej prístelky. Apartmány č. 1, 2 a 3 sa nachádzajú na prízemí, č. 4, 5 a 6 na poschodí aparmánového domu. Každý apartmán má vlastný vchod a skladá sa z dvoch miestností - dennej miestnosti s kuchynským kútikom a spálne. V dennej miestnosti sa nachádza rozťahovacia pohovka, stôl, stoličky pre hostí a televízor. Kuchynská časť je vybavená chladničkou s mrazničkou, varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou a kuchynským riadom. V spálni sa nachádza jedna manželská posteľ s nočným stolíkom a jedna trojdielna šatníková skriňa. Za príplatok je možné poskytnúť i detskú postieľku. Každý apartmán má vlastné sociálne zariadenia, a tiež WIFI pripojenie na internet.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Nové Zámky (Nitriansky kraj)

GPS: 47,806995 18,711341

Kontakt

Adresa: Areál termálneho kúpaliska Vadaš, Štúrovo, 943 01

Telefón: +421 907 111 493

Email: apartmanyzani.sturovo@gmail.com

Web: http://apartmanyzani.webnode.sk/

Ubytovanie

Max. počet osôb: 24

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Krb, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 7

Formát izieb: 6x2+2

Počet spální: 6

Počet kuchýň: 6

Počet kúpeľní: 6

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií