Apartmány Weissov dom

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Historický dom v pamiatkovej zóne obce Hodruša Hámre s historicky zaužívaným názvom „Kupecký dom obchodníka Weissa“ je zaujímavou a v oblasti ojedinelou stavbou. V minulosti šlo o koloniálny obchod a hostinec. Dnes ponúka nadštandardné ubytovanie v komfortne zariadených apartmánoch ďaleko od ruchu mesta.
V dome sa nachádza 6  apartmánových bytov s 1 – 3 spálňami a kapacitou 2 – 8 osôb. Každý apartmánový byt má okrem spální i obývaciu izbu s televízorom, plne vybavenú kuchyňu/kuchynskú časť s chladničkou, mrazničkou, keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou a tiež vlastnú kúpeľňu s WC. V objekte je bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi).
Hosťom sú k dispozícii i spoločné exteriérové priestory. Oddychovať možno v altánku s posedením a možnosťou grilovania či varenia kotlíkového gulášu. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte.
Oblasť Štiavnických vrchov, v ktorej sa ubytovanie nachádza, je mimoriadne pekná a turisticky obľúbená. Návštevníkom sa tu núka mnoho prírodných krás, ale i vzácnych kultúrno-historických pamiatok, a to nielen priamo v obci Hodruša-Hámre, ale aj v blízkej Banskej Štiavnici. K dispozícii je lyžiarske a rekreačné stredisko Slamandra Resort či termálne kúpalisko Vodný raj Vyhne.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Žarnovica (Banskobystrický kraj)

GPS: 48,461418 18,819447

Kontakt

Adresa: Hodruša-Hámre 577, Hodruša-Hámre, 966 63

Telefón: +421 948 122 616

Email: info@weissovdom.sk

Web: http://www.weissovdom.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://weissovdom.sk/sk/cennik/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 11,00 €

Max. počet osôb: 30

Vybavenie: TV na izbe, Kuchynka, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 4xAPT (1x2, +2), 1xAPT (2x2, +2), 1xAPT (3x2, +2)

Počet spální: 6

Počet kuchýň: 6

Počet kúpeľní: 6

Počet WC: 6

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií