Ubytovanie Granarium

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Granarium je unikátne rekreačné zariadenie situované v krásnom vidieckom prostredí na okraji obce Jablonov nad Turňou, v srdci Slovenského krasu. Ide vlastne o zrekonštruovanú sýpku s vínnou pivnicou, ktorá bola vyhlásená i za národnú kultúrnu pamiatku.
Ubytovanie poskytujeme v dvojlôžkových izbách, z ktorých niektoré majú i možnosť prístelky. Každá izba má televízor a vlastné sociálne zariadenie – kúpeľňu a WC. V celom objekte je bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi).
Súčasťou zariadenia je štýlová reštaurácia, v ktorej vám pripravíme tradičné špeciality slovenskej kuchyne, a tiež vínna pivnica, kde môžete ochutnať skvelé vína z  Turnianskej vínnej cesty ako aj produkty lokálnych vinárov a záhradkárov. V areáli Granaria sa nachádza tzv. „pieckový háj“ – záhrada s tradičnými pieckami, v ktorej sa v priebehu roka uskutočňujú rozličné zaujímavé programy. Najmenší ocenia detské ihrisko so šmýkačkou, preliezačkami a kolotočom.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Rožňava (Košický kraj)

GPS: 48,595769 20,668951

Kontakt

Adresa: Jablonov na Turňou 137, Jablonov na Turňou, 049 43

Telefón: +421 905 981 918

Email: papai.lorant@stonline.sk

Web: http://www.granarium.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 12,00 €

Max. počet osôb: 23

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Reštaurácia, Krb, Grill, Domáce zvieratko, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné, Bar

Min. počet osôb na noc: 4

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 7x2, 3x2+1

Počet spální: 10

Počet kúpeľní: 10

Počet WC: 10

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií