Ubytovanie Dora

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Ubytovanie Dora sa nachádza v krásnom prostredí obce Oravský Biely Potok v okrese Tvrdošín. Obec je obklopená Oravskou vrchovinou, Skorušinskými vrchmi a Západnými Tatrami. Návštevníkom sa naskytá mnoho možností turistiky a rekreačného vyžitia. V oblasti sa nachádzajú lyžiarske strediská, termálne kúpaliská, kultúrne pamiatky i nespočetné množstvo prírodných lokalít, ktoré stoja za návštevu.
Ubytovanie poskytujeme v dvoj-, troj- a štvorlôžkových izbách na poschodí domu so samostatným vchodom. Každá izba má vlastnú kúpeľňu s WC, televízor a bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi). Návštevníkom je k dispozícii plne vybavená kuchyňa (sporák, rúra, chladnička, mraznička, mikrovlka, rýchlovarná kanvica), ktorá je spojená so spoločenskou miestnosťou s posedením a televízorom.
Za domom sa nachádza dvor s altánkom a krytou terasou, kde si možno pripravovať chutné špeciality na grile či otvorenom ohnisku. Najmenší sa môžu vyšantiť na detskom ihrisku s hojdačkami, šmýkačkami a preliezačkami. Parkovanie je možné priamo pri objekte.
Tešíme sa na vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Tvrdošín (Žilinský kraj)

GPS: 49,286894 19,557167

Kontakt

Adresa: Oravský Biely Potok 60, Oravský Biely Potok, 027 42

Telefón: +421 917 952 453

Email: kontakt@ubytovaniedora.sk

Web: http://www.ubytovaniedora.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.ubytovaniedora.sk/data/cennik.html

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 7,50 €

Max. počet osôb: 15

Vybavenie: Detské ihrisko, TV na izbe, Kuchynka, Grill, Internet, Parkovisko bezplatné, Úschovňa lyží, Úschovňa bicyklov

Min. počet osôb na noc: 2

Min. počet nocí: 1

Formát izieb: 1x2+1, 1x3, 1x4, 1x4+1

Počet spální: 4

Počet kuchýň: 1

Počet kúpeľní: 4

Počet WC: 4

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií