Športovo-rekreačné zariadenie Drienok

Odoslať hodnotenie Ďakujeme za hodnotenie

Športovo-rekreačný areál Drienok v Mošovciach je obklopený nádhernou prírodou Národného parku Veľká Fatra a svojim návštevníkom poskytuje neopakovateľnú atmosféru pre rodinné dovolenky, relaxačné pobyty, turistické pobyty, športové sústredenia, školské výlety, školy v prírode, detské tábory, rodinné stretnutia a oslavy, firemné či iné stretnutia.
Ubytovanie poskytujeme v penzióne, chatkách a kempe. Penzión Drienok je návštevníkom k dispozícii celoročne. Nachádza sa tu 10 3-lôžkových izieb. Na každej izbe je umývadlo, sociálne zariadenia sú spoločné a sú situované na chodbe. Na prízemí penziónu sa nachádza reštaurácia. Celoročne sa možno ubytovať okrem penziónu i v dvoch 8-lôžkových chatkách s vlastnými sociálnymi zariadeniami a kuchynkou. Počas letnej sezóny (od apríla do septembra) poskytujeme ubytovanie i v ďalších 24-och 4-lôžkových chatkách bez kuchynky a sociálnych zariadení, a tiež v kempe.
V areáli Drienok je mnoho možností aktívneho relaxu. Nachádza sa tu kúpalisko s bezplatným vstupom pre ubytovaných hostí (len počas letnej sezóny), ihriská na tenis, nohejbal, volejbal či plážový volejbal, asfaltové plochy na bicyklovanie či kolieskové korčule, stánky s rýchlym občerstvením (len počas letnej sezóny) a ohniská na opekanie. Pre najmenších máme pripravené detské ihrisko s preliezačkami. Parkovanie je priamo pri penzióne či chatkách.
Tešíme sa na Vašu návštevu.

Naozaj odznačiť ako navštívené?


Lokalita

Okres: Turčianske Teplice (Žilinský kraj)

GPS: 48,903095 18,891769

Kontakt

Adresa: Na Drienok 460, Mošovce, 038 21

Telefón: +421 43 494 41 72; +421 905 442 831

Email: info@drienok.sk

Web: http://www.drienok.sk/

Informácie pre návštevníkov

Cenník: http://www.drienok.sk/

Ubytovanie

Min. cena osoba/noc: 10,00 €

Vybavenie: Bazén, Športové náradie, Detské ihrisko, Kuchynka, Reštaurácia, Krb, Grill, Internet, Konferenčná miestnosť, Parkovisko bezplatné

Min. počet osôb na noc: 1

Min. počet nocí: 1

 

V blízkom okolí nájdete

Návštevnosť týchto stránok analyzujeme pomocou služby Google Analytics. Pomáhajú nám pritom súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií